Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Lesko ulice: Ogrodowa, Osiedlowa, Słowackiego od nr 1 do nr 13, Spacerowa, Widokowa, Źródlana, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Helena Krystyna Dziedzicka
69
(24,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Dorota Agata Piękoś-Gliwska
94
(33,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Marek Robert Woliński
70
(25,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Monika Marta Turopolska
46
(16,49%)
Okręg 2
miasto Lesko ulice: Piotra Kmity, Smolki nr 1, 3, 5
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Zbigniew Zemlak
84
(26,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Bronisław Drożdżyński
28
(8,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Edyta Barbara Wojtowicz-Wojdanowska
110
(34,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Łukasz Leopold Brzostowski
9
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Paweł Mateusz Zgłębicki
21
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Mariusz Antoni Filar
69
(21,50%)
Okręg 3
miasto Lesko ulice: Smolki od nr 6 do nr 14, Zygmunta Kaczkowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Skrajny
82
(26,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Jadwiga Weronika Borgosz
85
(27,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Bronisław Bober
122
(39,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Paweł Zaremba
6
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Anna Antonina Dybaś
16
(5,14%)
Okręg 4
miasto Lesko ulice: Basztowa, Konopnickiej, Ossolińskich, Słoneczna, Szopena, Unii Brzeskiej, Wyspiańskiego, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Piotr Hebda
63
(17,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Barbara Górecka
73
(20,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Paweł Jan Olszowy
90
(25,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Mateusz Józef Bugiel
28
(7,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Grzegorz Marcin Brajewski
104
(29,05%)
Okręg 5
miasto Lesko ulice: 1000 - Lecia, Berka Joselewicza, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Krasickich, Łazienna, Moniuszki, Parkowa, Piłsudskiego od nr 3 do nr 8, nr 10, 12, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Pułaskiego, Rynek, Śliżyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Buszta
94
(28,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Dariusz Sowa
91
(27,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Dariusz Rak
34
(10,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Zbigniew Jan Tarnawski
23
(6,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Joanna Elżbieta Szeliga
22
(6,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Joanna Sawińska
69
(20,72%)
Okręg 6
miasto Lesko ulice: Kochanowskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego nr 9, 11, 13, 15, od nr 16 do nr 34, od nr 36 do nr 54, Przemysłowa, Sienkiewicza, Słowackiego od nr 16 do nr 52, Waryńskiego, Wincentego Pola, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Marek Pasławski
39
(15,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Aneta Sierotnik
32
(12,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Renata Krystyna Wanielista
37
(14,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Robert Kowalik
4
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Tomasz Bebkiewicz
72
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Alfred Starakiewicz
68
(26,98%)
Okręg 7
miasto Lesko ulice: Al. Jana Pawła II, Bieszczadzka, Broniewskiego, Fredry, Jesionowa, Kwiatowa, Pieski Świat, Turystyczna, Wiejska, Wierzbowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Marcin Prawda
46
(15,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Robert Józef Mazur
108
(36,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ GAŁĘZA
-
19
Tomasz Jan Gałęza
34
(11,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Jakub Marcin Mokrzyński
3
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Paweł Jakub Chwała
18
(6,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Joanna Anna Scelina-Brzezińska
19
(6,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Patryk Wiliński
67
(22,71%)
Okręg 8
miasto Lesko ulice: Akacjowa, Piłsudskiego nr 35, 55, 56, Podgórska, Sanowa, Stawowa, Wolańska, Wspólna, Zasanie, sołectwo: Postołów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Antoni Podkalicki
77
(33,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Paweł Tomasz Murawski
50
(21,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Barbara Wolańska
73
(31,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Antoni Franczak
32
(13,79%)
Okręg 9
sołectwo: Łukawica, Manasterzec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Janusz Sopata
209
(55,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Jarosław Marek Kaszycki
41
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Elżbieta Bulik
29
(7,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Maciej Andrzej Romanek
20
(5,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Beata Renata Kurcoń
75
(20,05%)
Okręg 10
sołectwo: Bezmiechowa Dolna, Bezmiechowa Górna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Wojciech Bańczak
99
(31,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Hubert Maciej Dybaś
88
(28,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Józef Mieczysław Zanewiat
13
(4,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Henryka Janina Romanek
4
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Paweł Tomasz Bielak
45
(14,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Maria Magdalena Latusek
62
(19,94%)
Okręg 11
sołectwo: Glinne, Jankowce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Bąk
241
(58,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Dawid Mieczysław Lipka
159
(38,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Marta Jagoda Romanek
10
(2,44%)
Okręg 12
sołectwo: Huzele, Łączki, Weremień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Stanisław Kotyła
107
(30,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Elżbieta Renata Klus
89
(25,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE - RAZEM
-
14
Marek Ryszard Nykiel
48
(13,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Kamila Regina Misieczko
26
(7,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Zbigniew Stanisław Hańczyk
85
(23,94%)
Okręg 13
sołectwo: Dziurdziów, Hoczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Stefania Łuczejko
51
(14,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Małgorzata Federowiat
106
(31,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE OBIECUJEMY-REALIZUJEMY
-
18
Hubert Romanek
9
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MAZURA
-
17
Agnieszka Werbowicz
46
(13,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Jadwiga Mikołajczak
56
(16,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sabina Maria Pękalska
73
(21,41%)
Okręg 14
sołectwo: Średnia Wieś od nr 118, Bachlawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Józef Wątor
141
(51,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Martyna Maria Rząsa
29
(10,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESKO NASZ WSPÓLNY PROJEKT
-
15
Małgorzata Jania
104
(37,96%)
Okręg 15
sołectwo: Średnia Wieś od nr 1 do nr 117
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Żaczek
133
(79,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA SNARSKIEGO
-
16
Edyta Jolanta Wasylewicz
35
(20,83%)