Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BŁOTNO, GOŚCIMIEC: od nr 1do nr 11, nr 93, od nr 98 do nr 100, od nr 106 do nr 135
Pokaż więcej
Anna Agnieszka Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
35
(28,00%)
Justyna Anna Pawlak-Gudynowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
90
(72,00%)
Okręg 2
GOŚCIMIEC: od nr 12 do nr 92, od nr 95 do nr 97, od nr 101 do nr 105
Pokaż więcej
Renata Irena Wąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
39
(33,62%)
Dorota Janina Głowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
20
(17,24%)
Błażej Jacek Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
57
(49,14%)
Okręg 3
Radosław Łukasz Dopierała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
51
(39,84%)
Jakub Kruszyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
37
(28,91%)
Emilia Edyta Deutschmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
40
(31,25%)
Okręg 4
GÓRCZYNA, PRZYSIEKA
Pokaż więcej
Monika Grabska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
9
(9,78%)
Mariola Ewa Działek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
23
(25,00%)
Sławomir Sebastian Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
60
(65,22%)
Okręg 5
GÓRKI NOTECKIE: CMENTARNA, KUROWSKA, MŁYNARSKA, MOSTOWA
Pokaż więcej
Katarzyna Anna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
43
(37,39%)
Justyna Alina Madyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
72
(62,61%)
Okręg 6
BRZEZINKA, GÓRKI NOTECKIE: KOLONIA SANTOCKA
Pokaż więcej
Przemysław Herner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
39
(42,86%)
Włodzimierz Zygfryd Nobis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
17
(18,68%)
Bogusława Walkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
35
(38,46%)
Okręg 7
GÓRKI NOTECKIE: KOLEJOWA od nr 1 do nr 20, nr 22, SANTOCKA
Pokaż więcej
Wojciech Włodzimierz Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
35
(38,04%)
Mariusz Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
57
(61,96%)
Okręg 8
GÓRKI NOTECKIE: KOLEJOWA od nr 21 do nr 23 (nieparzyste), od nr 24 do nr 43, KOLONIA KOLEJOWA, ZAMKOWA
Pokaż więcej
Lidia Gumna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
55
(45,45%)
Grzegorz Andrzej Kuchciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
66
(54,55%)
Okręg 9
Karol Bronisław Neumann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
49
(40,16%)
Elżbieta Saliwon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
56
(45,90%)
Hubert Jakub Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
17
(13,93%)
Okręg 10
ZWIERZYN: LIPOWA, NOTECKA, WIEJSKA, WOJSKA POLSKIEGO nr 94, od nr 102 do nr 121
Pokaż więcej
Anna Aleksandra Ryś-Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
49
(43,75%)
Marcin Stanisław Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
35
(31,25%)
Damian Krzysztof Maślij
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
28
(25,00%)
Okręg 11
ZWIERZYN: KOŚCIELNA, POLNA, WOJSKA POLSKIEGO nr 59 - 61 (tylko nieparzyste), od nr 70 do nr 93, od nr 95 do 101
Pokaż więcej
Stefania Sierocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
55
(46,22%)
Józef Drelich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
64
(53,78%)
Okręg 12
ZWIERZYN: JASNA, NOWA, OLIMPIJSKA, POGODNA, SŁONECZNA, SPORTOWA, WOJSKA POLSKIEGO od nr 33 do nr 39 (tylko nieparzyste), od nr 40 do nr 58, od nr 60 do nr 62 (tylko parzyste), od nr 63 do nr 69
Pokaż więcej
Anna Sylwia Czerwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
25
(20,16%)
Marek Jan Lipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
53
(42,74%)
Jakub Włodzimierz Drelich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
46
(37,10%)
Okręg 13
OWCZARKI, ZWIERZYN: KRÓTKA, STRZELECKA, WOJSKA POLSKIEGO od nr 7 do nr 31 (tylko nieparzyste), od nr 18 do nr 38 (tylko parzyste), ZACISZNA
Pokaż więcej
Przemysław Łukasz Styczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
60
(43,80%)
Jarosław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
31
(22,63%)
Ryszard Wójcicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(33,58%)
Okręg 14
SIEROSŁAWICE, ZWIERZYN: BOCZNA, KUROWSKA, PODGÓRNA, STRUMYKOWA, SZEROKA, SZKOLNA WOJSKA POLSKIEGO od nr 1 do nr 6, od nr 8 do nr 16A (tylko parzyste)
Pokaż więcej
Julita Paulina Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE Z MIESZKAŃCAMI
26
(19,12%)
Wojciech Basiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
76
(55,88%)
Mariusz Bojba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
34
(25,00%)
Okręg 15
RZEKCIN, ZAGAJE, ŻÓŁWIN
Pokaż więcej
Jacek Adam Warchał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAWMY NA ROZWÓJ
65
(66,33%)
Jolanta Ewa Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY ZWIERZYN
33
(33,67%)