Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Borzymy, Koski-Falki, Koski-Wypychy
Pokaż więcej
Bogdan Borzym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
12
(9,52%)
Bogdan Radziszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(90,48%)
Okręg 2
Twarogi Lackie
Pokaż więcej
Bogusław Twarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
38
(41,76%)
Rafał Ryciuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(58,24%)
Okręg 3
Olszewo, Twarogi-Mazury, Twarogi Ruskie, Twarogi-Wypychy
Pokaż więcej
Andrzej Twarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
42
(41,58%)
Jan Koc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(58,42%)
Okręg 4
Moczydły-Dubiny, Moczydły-Kukiełki, Moczydły-Pszczółki, Stare Moczydły
Pokaż więcej
Przemysław Moczulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
46
(54,76%)
Krzysztof Kosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(45,24%)
Okręg 5
Czarkówka Duża, Czarkówka Mała
Pokaż więcej
Jacek Żero
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
47
(49,47%)
Bogdan Moczulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(50,53%)
Okręg 6
Barbara Borzym
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
43
(55,13%)
Andrzej Przystupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(44,87%)
Okręg 7
Miodusy-Dworaki, Miodusy-Inochy, Twarogi-Trąbnica
Pokaż więcej
Robert Tomasz Poniatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
53
(54,64%)
Leszek Kosiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(45,36%)
Okręg 8
Miodusy-Pokrzywne, Pieczyski
Pokaż więcej
Stanisław Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
32
(37,65%)
Józef Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(62,35%)
Okręg 9
Leszczka Duża, Poniaty
Pokaż więcej
Aneta Twarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
37
(34,91%)
Łukasz Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(65,09%)
Okręg 10
Leszczka Mała, Wiktorowo
Pokaż więcej
Tomasz Kosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
8
(14,55%)
Grzegorz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(30,91%)
Zbigniew Stanisław Ilczuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
30
(54,55%)
Okręg 11
Pełch, Pełch Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Pachołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
58
(46,77%)
Agnieszka Monika Kościjańczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(53,23%)
Okręg 12
Granne, Nowe Granne
Pokaż więcej
Agnieszka Trusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
27
(32,14%)
Andrzej Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(28,57%)
Krzysztof Parzonko
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
33
(39,29%)
Okręg 13
Osnówka, Osnówka-Wyręby
Pokaż więcej
Bogdan Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
32
(49,23%)
Elżbieta Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(50,77%)
Okręg 14
Głęboczek, Kruzy, Leśniki
Pokaż więcej
Grzegorz Bruś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
26
(40,00%)
Beata Pietranik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(60,00%)
Okręg 15
Głody, Kobyla
Pokaż więcej
Waldemar Trusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
48
(66,67%)
Sylweriusz Piotr Bruś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(33,33%)