Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAkacjowa, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Olszowa, Osiedle Marii Curie Skłodowskiej, Parkowa, Platanowa, Sosnowa, Stefana Okrzei, Szczęśliwa, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Biegunowa, Boczna, Dolna, Głodowska, Górna, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Kręta, Łanowa, Łąkowa, Marmurowa, Piaskowa, Podgórna, Południowa, Północna, Równikowa, Skalna, Skępska, Spółdzielcza, Strumykowa, Wschodnia, Zachodnia, Zielna, Zjazdowa, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
22 Stycznia 1863 r. , Bulwarna, Jana Kilińskiego, Mokra, Rzeczna, Studzienna, Szkolna, Wapienna Góra, Wodna, Źródlana, Żabia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cegielna, Mickiewicza, Miedziana, Przekop, Rapackiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Józefa Piłsudskiego, Kosmiczna, Księżycowa, Niecała, Plac Dekerta, Planetarna, Polarna, Słoneczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Władysława Reymonta, Plac 11 Listopada, Stanisława Staszica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Asnyka, Bagienna, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Dobrzyńska, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Kłokocka, Kujawska, Mazowiecka, Orla, Pomorska, Promienna, Ptasia, Rolna, Stefana Żeromskiego, Władysława Bełzy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Komunalna, Włocławska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Bzów, Astrowa, Chabrowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Makowa, Malinowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Śliwkowa, Tulipanowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ekologiczna, Lipowa, Nieszawska, Osiedle Janusza Korczaka, Ośmiałowska, Różana, Wiejska, Wiśniowa, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sierakowskiego, Wspólna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
3 Maja, Bronisława Malinowskiego, Ciasna, Janusza Kusocińskiego, Jastrzębska, Kolejowa, Leśna, Sportowa, Stodólna, Świerkowa, Tadeusza Ślusarskiego, Władysława Komara, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Krótka, Łączna, Okrężna, Prosta, Spokojna, Środkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kazimierza Różyckiego, Osiedle Armii Krajowej, Osiedle Jagiellonów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chrobrego, Krzywoustego, Mieszka I, Osiedle Generała Władysł. Sikorskiego, Piastów, Polna, Traugutta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów