Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Domaszowice: przysiółek Zalesie i osada Zalesie
Pokaż więcej
Justyna Jadwiga Matuszczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
32
(46,38%)
Dominika Maria Chrabańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(53,62%)
Okręg 2
Sołectwo Domaszowice ulice: Osiedle Klonowe, Sportowa, Osiedlowa
Pokaż więcej
Adam Jakub Adamski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
91
(49,19%)
Grzegorz Mieczysław Swędrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SWĘDRAKA
43
(23,24%)
Tadeusz Trzeciak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(27,57%)
Okręg 3
Sołectwo Domaszowice ulice: Kolejowa, Polna, Strzelecka
Pokaż więcej
Czesław Antoni Grabowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
64
(50,39%)
Marian Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(49,61%)
Okręg 4
Sołectwo Domaszowice ulice: Główna, Długa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Nowa, Poprzeczna, Przedszkolna, Słoneczna
Pokaż więcej
Janusz Józef Ostafijczuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(21,16%)
Mateusz Sawicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA SAWICZ
66
(34,92%)
Zbigniew Adam Jachym
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(43,92%)
Okręg 5
Sołectwo Włochy
Pokaż więcej
Sebastian Kurek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
84
(48,55%)
Ryszard Rybka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(51,45%)
Okręg 6
Sołectwo Strzelce od nr 1 do 30A
Pokaż więcej
Marian Bagiński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
56
(43,75%)
Grzegorz Bernard Sołtys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(56,25%)
Okręg 7
Sołectwo Strzelce od nr 32A do 73A
Pokaż więcej
Ewa Cicio
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(47,37%)
Albin Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(52,63%)
Okręg 8
Sołectwo Strzelce od nr 75 do końca wraz z przysiółkiem Szerzyna
Pokaż więcej
Sebastian Łukasz Kuśmierczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
41
(40,59%)
Andrzej Piotr Kułakiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(59,41%)
Okręg 9
Sołectwo Polkowskie
Pokaż więcej
Anna Zofia Poprawa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
74
(56,92%)
Arkadiusz Kasprzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Okręg 10
Sołectwo Woskowice Górne wraz z przysiółkiem Świbne
Pokaż więcej
Józef Prowideniec
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(40,13%)
Katarzyna Pelagia Ciach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(33,76%)
Bernadeta Maria Zawadzka
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
41
(26,11%)
Okręg 11
Sołectwo Gręboszów wraz z przysiółkami: Stary Gręboszów, Sułoszów i osadą Jarzębiec
Pokaż więcej
Mieczysław Zdzisław Działański
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
130
(76,02%)
Zygmunt Józef Grześkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(23,98%)
Okręg 12
Sołectwo Siemysłów od nr 1 do 66A
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Białkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
0
(0,00%)
Konrad Sebastian Bużowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 13
Sołectwo Siemysłów od nr 67 do końca wraz z przysiółkami: Wielka Kolonia i Wygoda
Pokaż więcej
Jacek Warga
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(73,26%)
Magdalena Konieczna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(26,74%)
Okręg 14
Sołectwa: Dziedzice i Wielołęka
Pokaż więcej
Maciej Januszkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
38
(38,38%)
Ewelina Wolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(61,62%)
Okręg 15
Sołectwa: Zofijówka i Nowa Wieś wraz z przysiółkiem Międzybrodzie
Pokaż więcej
Halina Dutkiewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
46
(61,33%)
Waldemar Cichocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(38,67%)