Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Plac 750 - lecia, Beskidzka, Jana Bluszcza, Boczna, Bractwa Strzeleckiego, Braterska, Brzozowa, Cmentarna, Henryka Dąbrowskiego, Dołowa, Mieczysława Dzieńdziela, Filaretów, Gliwicka numery parzyste od 6 do 86, Górnicza, Michała Grażyńskiego, os. Grunwaldzkie, Jana Pawła II, Wincentego Janasa, Jasna, Jaśminów, ks. Jana Karpeckiego, Katowicka numery nieparzyste od 1 do 21 numery parzyste od 2 do 34, plac Heleny Kobernickiej, os. Jana Kochanowskiego, Jana Koja, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Krakowska, Bernarda Krawczyka, Krótka, Kwietna, Lawendowa, Józefa Lompy, Jana Matejki, Karola Miarki, Ludwika Musioła, Na Wzgórzu, os. Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Stefana Okrzei, rtm. Witolda Pileckiego, Planty, Plebiscytowa numery nieparzyste od 1 do 7 numery parzyste od 2 do 20, Podleska, Powstańców Śląskich, Konstantego Prusa, Przyjaźni, Reta, Rolnicza, Rynek, Sądowa, Skalna, Skośna, Skotnica, Skrajna, Juliusza Słowackiego, Staropodleska, Stawowa, Storczyków, Stroma, ks. Józefa Szafranka, Szarotek, św. Wojciecha, Taborowa Kępa, Ludwika Waryńskiego, dr Tadeusza Więcka, Wrzosowa, Wspólna, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Zielona, Żwirki i Wigury od nr 1 do 9a, Żniwna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI
-
6
Aleksandra Klachacz
42
(0,69%)
-
5
Jan Roman Przewoźnik
100
(1,64%)
-
8
Urszula Teresa Stawecka
61
(1,00%)
-
9
Grażyna Kazimiera Stalewska
49
(0,81%)
-
1
Stanisław Maksymilian Piechula
1 000
(16,44%)
-
2
Martyna Alicja Centkowska-Strzelczyk
172
(2,83%)
-
3
Adam Andrzej Kempa
84
(1,38%)
-
4
Aleksandra Polańska
49
(0,81%)
-
7
Paweł Krzysztof Leżucha
35
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
2
Barbara Maria Wilkoszyńska
273
(4,49%)
-
1
Michał Józef Rupik
536
(8,81%)
-
7
Igor Dawid Pustelnik
31
(0,51%)
-
5
Mariusz Edward Pieszur
14
(0,23%)
-
8
Agnieszka Danuta Depta
39
(0,64%)
-
3
Jan Tadeusz Wycisło
108
(1,78%)
-
4
Elżbieta Święcik-Janas
22
(0,36%)
-
6
Aleksandra Maria Kołodziej-Jaskuła
57
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
3
Michał Henryk Polok
52
(0,85%)
-
2
Krystyna Irena Świerkot
67
(1,10%)
-
1
Artur Krzysztof Wnuk
303
(4,98%)
-
6
Monika Karolina Kaczyńska-Ratka
21
(0,35%)
-
4
Barbara Iwona Robakowska
40
(0,66%)
-
5
Błażej Grzegorz Mikołaszek
23
(0,38%)
-
7
Agnieszka Renata Jeziorska
19
(0,31%)
-
8
Tomasz Marek Kubista
13
(0,21%)
-
9
Tomasz Piotr Wieczorek
41
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Piotr Wojciech Faron
96
(1,58%)
-
2
Grażyna Krystyna Ostafin
132
(2,17%)
-
6
Piotr Czesław Bartas
41
(0,67%)
-
7
Krystyna Kurczyk
51
(0,84%)
-
9
Jan Augustyn Szpindor
45
(0,74%)
-
3
Michał Gabriel Mogielski
76
(1,25%)
-
1
Stanisława Maria Hajduk-Bies
614
(10,09%)
-
5
Joanna Kukwa
82
(1,35%)
-
8
Ireneusz Bocheński
63
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
1
Mateusz Adrian Kruszyna
57
(0,94%)
-
4
Jacek Bogdan Brzezina
17
(0,28%)
-
8
Marcin Franciszek Wróbel
25
(0,41%)
-
5
Teresa Maria Parzentny
7
(0,12%)
-
2
Agnieszka Jolanta Gaschi-Uciecha
34
(0,56%)
-
3
Agnieszka Irena Bobrowska
16
(0,26%)
-
7
Anna Maria Czech-Halska
19
(0,31%)
-
6
Aneta Anna Pasecka
15
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
1
Iwona Agnieszka Spychała-Długosz
373
(6,13%)
-
4
Kamil Maciej Lorek
97
(1,59%)
-
3
Mateusz Dominik Bies
292
(4,80%)
-
5
Regina Elfryda Kolasińska-Roguż
109
(1,79%)
-
2
Aneta Kinga Esnekier
233
(3,83%)
-
7
Katarzyna Jolanta Smolka
93
(1,53%)
-
8
Małgorzata Alicja Klimas
80
(1,31%)
-
9
Józef Andrzej Gryt
106
(1,74%)
-
6
Michał Jakub Żyłka
60
(0,99%)
Okręg 2
ks. bp. Władysława Bandurskiego, gen. Józefa Bema, Bielska, Bolesława Śmiałego, Bratków, Wincentego Bromboszcza, Władysława Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Cieszyńska, Konstantego Damrota, Dębowa, Długa, Dolna, Działkowców, Energetyków, Fabryczna, Gimnazjalna, Głogowa, Gwarków, Plac Harcerski, prof. Maksymiliana Hubera, Jaskrów, Jaworowa, Jedności, Jodłowa, Kasztanowa, płk. Władysława Kiełbasy, Klonowa, Kolonia Wojewódzka, Konstytucji 3 Maja, Konwalii, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Kowalska, Marii Kownackiej, Krokusów, Krzywa, Lazurowa, Stanisława Lema, Lipowa, Metalowców, os. A. Mickiewicza, Młyńska, Modrzewiowa, Murarska, Nowy Świat, Orzechowa, Parkowa, Pokoju, Południowa, Prosta, Osiedle przy Plantach, Przyjaciół, Pszczyńska, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Wojciecha Rybickiego, Rybnicka, Rymarska, Józefa Rymera, Plac Salwatorianów, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stara Droga, Stolarska, Strzechy, Torowa, Towarowa, Wiejska, Wiśniowa, Wodna, Wodociągowa, Rafała Wojaczka, Wronia, Wschodnia, Wyzwolenia, Zawilców, Żwirki i Wigury numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 11 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI
-
1
Katarzyna Anna Głośna
401
(6,82%)
-
2
Lech Robert Wróblewski
156
(2,65%)
-
5
Katarzyna Wesołowska
119
(2,02%)
-
7
Barbara Zofia Dubiel
36
(0,61%)
-
4
Zbigniew Kwiatek
37
(0,63%)
-
3
Ewelina Maria Kukla
324
(5,51%)
-
6
Rafał Tomasz Hat
94
(1,60%)
-
8
Krzysztof Bolesław Szymik
109
(1,85%)
-
9
Magdalena Anna Kawecka
72
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
2
Piotr Paweł Jurosz
90
(1,53%)
-
6
Mirosław Ireneusz Wrona
20
(0,34%)
-
1
Katarzyna Maria Siruga
130
(2,21%)
-
5
Marcin Tomasz Chrost
10
(0,17%)
-
3
Piotr Paweł Stencel
178
(3,03%)
-
4
Jadwiga Teresa Muzyczuk-Sojka
28
(0,48%)
-
8
Jerzy Klaudiusz Solar
57
(0,97%)
-
7
Karina Grażyna Bachusz
13
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
2
Marek Henryk Borys
59
(1,00%)
-
7
Paweł Łukasz Gwóźdź
69
(1,17%)
-
3
Andrzej Bogdan Badocha
33
(0,56%)
-
1
Irena Bernadeta Radomska
151
(2,57%)
-
4
Stanisław Gryzło
130
(2,21%)
-
8
Barbara Sabina Podeszwa
7
(0,12%)
-
6
Ilona Dorota Urbańczyk
8
(0,14%)
-
5
Ewa Stefania Prochaczek
33
(0,56%)
-
9
Sylwester Franciszek Czarnota
203
(3,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Luiza Joanna Grobelna
27
(0,46%)
-
2
Irena Danuta Czich
231
(3,93%)
-
4
Jakub Michał Pienta
28
(0,48%)
-
6
Bronisław Wiktor Mansfeld
49
(0,83%)
-
9
Edmund Piotrowski
65
(1,11%)
-
1
Anna Jadwiga Chrapek-Budacz
399
(6,79%)
-
3
Gabriela Maria Myszor
123
(2,09%)
-
7
Tomasz Emanuel Kołodziej
73
(1,24%)
-
8
Jan Ryszard Marek
90
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
8
Jan Józef Ziobroń
9
(0,15%)
-
7
Agnieszka Maria Kapica
8
(0,14%)
-
6
Damian Andrzej Tyrała
33
(0,56%)
-
1
Józef Kurtycz
231
(3,93%)
-
5
Ryszard Adam Grejner
34
(0,58%)
-
2
Halina Agnieszka Adamus
39
(0,66%)
-
3
Stanisław Gwidon Sobek
115
(1,96%)
-
4
Beata Magdalena Świderska
40
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
1
Katarzyna Wiktoria Syryjczyk-Słomska
905
(15,39%)
-
6
Jarosław Arkadiusz Belka
88
(1,50%)
-
2
Łukasz Waldemar Ryguła
279
(4,74%)
-
5
Rafał Ignacy Lalik
37
(0,63%)
-
4
Renata Anna Rodriguez Parysz
113
(1,92%)
-
3
Jarosław Marian Sworzeń
137
(2,33%)
-
8
Aleksandra Barbara Kukuczka
27
(0,46%)
-
7
Patrycja Katarzyna Chechelska
50
(0,85%)
-
9
Marek Michał Piwoński
83
(1,41%)
Okręg 3
Baziowa, Jana Brzechwy, Bzów, Cicha, Cienista, Czereśniowa, Dolina Jamny, Dzwonkowa, Forsycji, Goździków, Grabowa, Jagodowa, Katowicka numery nieparzyste od 23 do końca numery i numery parzyste od 36 do końca, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Miła, Gustawa Morcinka, Owsiana, Paprotek, Plebiscytowa numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 22 do końca, Poprzeczna, Janiny Porazińskiej, Poziomkowa, gen. Kazimierza Pułaskiego, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Słowicza, Świerkowa, Wąska, Wiązowa, Józefa Wieczorka, Wiosenna, hetmana Zawiszy Czarnego, Ziębia, Borowa, Ciasna, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Dąbrowa, Gliwicka numery nieparzyste od 247 do końca i numery parzyste od 256 do końca, Gołębia, Kukułcza, Malinowa, Oświęcimska, Piaskowa, Piwna, Pogodna, Polna, Równoległa, Stokrotek, Strażacka, Ziołowa, Akacjowa, Cedrowa, Chudowska, Cyprysów, Dworcowa, Dworska, ks. Franciszka Górka, Hutnicza, Kalinowa, Wojciecha Korfantego, Marzankowice, Stanisława Michalskiego, Michalskie Doły, Myśliwska, Nomiarki, Olchowa, Radosna, Sośnia Góra, Spółdzielcza, Ludwika Spyry, Starych Młynów, Szkolna, Konstantego Wolnego, Zbożowa, Astrów, Bażancia, Botaniczna, Chabrów, Fiołkowa, Grzegorza Fitelberga, Gliwicka numery nieparzyste od 21 do 53, Golfowa, Górna, Grudniowa, Irysów, Jabłoni, Jaskółcza, Jeżynowa, Kolonia Huta, Kosów, Kręta, Krucza, Kwiatowa, Lipcowa, Łączna, Maków, Miodowa, Na Stoku, Narcyzów, Ogrodowa, Podgórna, Pszczela, Różana, Sikorek, Sosnowa, Studzienna, Wapienna, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zamkowa, Źródlana, Karola Darwina, Gliwicka numery nieparzyste od 161 do 245 i numery parzyste od 168 do 254, Graniczna, Grzybowa, Kąty, Łęgowa, Magnolii, Mała, Mokierska, Przelotowa, Rusinów, Solna, Starokościelna, Staromiejska, ks. Huberta Szymankiewicza, Tulipanów, Wolności, Zagrodowa, Zrębowa, Żurawia, Bukowa, Cisów, Drozdów, Józefa Elsnera, Gliwicka numery nieparzyste od 55 do 159 i numery parzyste od 88 do 166, Górnośląska, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jesionowa, Kuźnicka, Reta Śmiłowicka, Skowronków, Sowia, Szpaków, Zgody.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI
-
5
Andrzej Sukiennik
237
(4,16%)
-
8
Bożena Małgorzata Koziebrodzka
33
(0,58%)
-
7
Jan Gaura
192
(3,37%)
-
1
Remigiusz Kuś
455
(7,99%)
-
3
Wojciech Krzysztof Kowalik
192
(3,37%)
-
4
Izabela Maria Krzemień
69
(1,21%)
-
9
Beata Róża Zielosko
111
(1,95%)
-
2
Urszula Sanocka
148
(2,60%)
-
6
Beata Teresa Brzoza-Kwiatek
7
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH
-
4
Justyna Paulina Mol
60
(1,05%)
-
1
Grażyna Helena Bienek-Grychtoł
262
(4,60%)
-
5
Dominik Szymon Stencel
53
(0,93%)
-
2
Jolanta Elżbieta Oleś
55
(0,97%)
-
3
Artur Kołodziej
51
(0,90%)
-
6
Wojciech Krzysztof Nowok
62
(1,09%)
-
7
Adam Marek Chwiałkowski
24
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI
-
1
Piotr Janusz Buras
211
(3,71%)
-
2
Ewa Danuta Chmielorz
327
(5,74%)
-
5
Daria Dorota Długaj
18
(0,32%)
-
6
Katarzyna Drozd
22
(0,39%)
-
3
Tomasz Andrzej Urban
26
(0,46%)
-
4
Urszula Emilia Tkocz
38
(0,67%)
-
8
Jerzy Gustaw Jamontt
58
(1,02%)
-
7
Tomasz Marian Szadok
12
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Irena Helena Malec
23
(0,40%)
-
8
Damian Marcin Tuczkowski
28
(0,49%)
-
7
Adam Szczepan Walasek
27
(0,47%)
-
9
Brygida Anna Kułach
31
(0,54%)
-
2
Julia Kamila Lewandowska
112
(1,97%)
-
3
Czesława Halina Szczudło
200
(3,51%)
-
1
Adam Henryk Zawiszowski
550
(9,66%)
-
5
Tomasz Lech Grygierek
54
(0,95%)
-
6
Grzegorz Krzysztof Stalica
56
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”
-
2
Hanna Jolanta Natanek
13
(0,23%)
-
4
Karina Maria Tytko
19
(0,33%)
-
3
Krzysztof Eugeniusz Jakubiec
354
(6,22%)
-
1
Dariusz Zbigniew Gaschi
161
(2,83%)
-
5
Krzysztof Paweł Bojdoł
30
(0,53%)
-
6
Katarzyna Marta Galej-Ciwiś
16
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
-
2
Krzysztof Jerzy Żur
438
(7,69%)
-
4
Wacław Jakub Cybulski
106
(1,86%)
-
1
Agnieszka Monika Fiola
267
(4,69%)
-
3
Jolanta Helena Szlauer
166
(2,91%)
-
6
Jarosław Krzysztof Majewski
79
(1,39%)
-
5
Izabela Tonia Hajzer
61
(1,07%)
-
8
Mateusz Jan Kurpanik
158
(2,77%)
-
7
Artur Jan Freter
23
(0,40%)