Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
8 Marca, Alberta, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Barlickiego, Bluszczowa, Bławatkowa, Bobrecka, Bogusławskiego, Bolesława Krzywoustego, Bończyka, Borowa, Braci Śniadeckich, Brzask, Bukowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Chłopska, Chroboka, Cisowa, Czackiego, Czajkowskiego, Daleka, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dolna, Drobczyka, Droga Ewy, Droga Tomasza, Dzierżonia, Elektrownia, Elsnera, Elżbiety, Energetyki, Falista, Feliksa, Felińskiego, Francuska, Frenzla, Glinki, Gruntowa, Hutnicza, Huty Julia, Jaskółcza, Jaśminowa, Jesionowa, Jochymczyka, Karbowska, Karlika, Kasztanowa, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Kolonia Rubież, Kołłątaja, Konstytucji, Krafczyka, Krańcowa, Lema, Leszczynowa, Leśnictwo, Lipowa, Łanowa, Łaszczyka, Mała, Marka, Matki Ewy, Michaloka, Miechowicka, Młodzieżowa, Nickla, Niemcewicza, Niska, Noskowskiego, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Olchowa, Olszewskiego, Opolska, Orkana, Pasteura, Plac Drzymały, Plac Na Bobrku, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Plac Szpitalny, Pocztowa, Pod Brzozami, Pogodna, Popiełuszki, Przelotowa, Racjonalizatorów, Racławicka, Rataja, Relaksowa, Reptowska, Rolna, Samotna, Skośna, Skwer Bonczola, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stalmacha, Stalowa, Stara, Stara Cynkownia, Stolarzowicka od nr 1 - 91 nieparzyste i od nr 2 - 140 parzyste, Stroma, Styczyńskiego, Szyb Pilgera, Szyb Zachodni, Świerkowa, Techniczna, Tomasza, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiązowa, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Włodarska, Wodna, Wolnego, Worpie, Wysoka, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 do końca ulicy nieparzyste, Zamkowa, Zgody, Zjednoczenia, Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
-
2
Krzysztof Marian Wilczak
31
(0,29%)
-
5
Joanna Cecylia Klimkiewicz
42
(0,39%)
-
3
Mariusz Alfred Gajda
58
(0,53%)
-
4
Małgorzata Ostrowska
84
(0,77%)
-
1
Łukasz Kamil Gawlik
208
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI
-
7
Maciej Paweł Kurylas
202
(1,86%)
-
2
Tomasz Maciej Wac
914
(8,42%)
-
1
Krzysztof Jan Gajowiak
1 101
(10,15%)
-
6
Ewa Izabela Borzek
76
(0,70%)
-
5
Agnieszka Monika Szymańska
141
(1,30%)
-
4
Norbert Kujawa
166
(1,53%)
-
3
Dorota Genowefa Steczek-Byczek
123
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Agnieszka Anna Peczyńska-Korczak
66
(0,61%)
-
1
Beata Lidia Kubiak
202
(1,86%)
-
4
Krzysztof Janusz Pitas
24
(0,22%)
-
3
Lucyna Miłosława Spałek-Tybor
31
(0,29%)
-
2
Robert Paweł Barlik
51
(0,47%)
-
6
Ryszard Józef Oleksy
53
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sławomir Roman Rola
94
(0,87%)
-
2
Euzebiusz Czesław Rybarczuk
38
(0,35%)
-
5
Iwona Dorota Dyro
49
(0,45%)
-
3
Krystyna Renata Kanios
34
(0,31%)
-
4
Janusz Kazimierz Smola
19
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA
-
2
Dariusz Marek Laksa
380
(3,50%)
-
1
Michał Zdzisław Napierała
693
(6,39%)
-
7
Łukasz Maciej Kozakowski
53
(0,49%)
-
6
Janusz Zbigniew Piórek
43
(0,40%)
-
3
Izabela Edyta Kozak
66
(0,61%)
-
4
Danuta Ewa Gabryel
176
(1,62%)
-
5
Marta Barbara Krajewska
18
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"
-
2
Izabela Bartkowiak
91
(0,84%)
-
1
Mirosław Józef Podyma
374
(3,45%)
-
3
Janusz Antoni Kasperek
37
(0,34%)
-
5
Zygmunt Edward Sroka
81
(0,75%)
-
6
Katarzyna Grosz-Pochała
50
(0,46%)
-
7
Bogdan Jan Marcinkowski
55
(0,51%)
-
4
Sabina Agnieszka Kowalewska
60
(0,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Arkadiusz Wojciech Rusnak
167
(1,54%)
-
6
Justyna Maria Maruszczak
154
(1,42%)
-
4
Piotr Paweł Szymański
421
(3,88%)
-
1
Michał Paweł Staniszewski
1 277
(11,77%)
-
3
Edyta Małgorzata Maj
329
(3,03%)
-
5
Aleksander Daniel Zdebel
104
(0,96%)
-
7
Katarzyna Laura Jaksik-Lądwik
106
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Kamil Marcin Jaszczak
179
(1,65%)
-
2
Julianna Teresa Przedpełska
389
(3,58%)
-
1
Maciej Piotr Bartków
1 101
(10,15%)
-
3
Piotr Michał Misztal
248
(2,29%)
-
7
Jolanta Bożena Kowal
197
(1,82%)
-
6
Barbara Helena Freier-Pniok
45
(0,41%)
-
4
Anna Dorota Hancyk
151
(1,39%)
Okręg 2
Adamka, Apteczna, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bażantowa, Bratków, Broniewskiego, Chorzowska od nr 30„d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego, Wiktora Maksa, Fabryczna, Fitelberga, Frycza Modrzewskiego, Grota-Roweckiego, Godulska, Golfowa, Górnośląska, Hallera, Harcerska, Jałowcowa, Jodłowa, Kamienna , Karpacka, Kolonia Zgorzelec, Kolonia Zygmunt, Konwalii, Kosynierów, Krótka, Krupińskiego, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Lelewela, Ludowa, Łabędzia, Łagiewnicka, Małachowskiego, Małgorzatki, Mazurska, Mierosławskiego, Młyńska, Mochnackiego, Nowakowskiego, Obywatelska, Orzegowska, Osiedle Hutnicze, Ostatnia, Palińskiego, Piątka, Piotra, Plac Szalonka, Podhalańska, Pomorska, Prosta, Pszczelna, Puszkina, Romanowskiego, Rostkowskiego, Różana, Rudna, Skrajna, Skromna, Skwer Larischa, Skwer Szajcy, Spacerowa, Srebrna, Stokrotek, Szyby Rycerskie, Ściegiennego, Świętochłowicka, Świętojańska, Tatrzańska, Tulipanów, Warzywna, Witosa, Włodarskiego, Wróblewskiego, Wyzwolenia, Zabrzańska od nr 1 - 129 nieparzyste i od nr 2 - 112 parzyste, Zakątek, Zapolskiej, Zielińskiego, Zielna, Żółkiewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
-
1
Mirosław Andrzej Spendel
186
(1,83%)
-
3
Janusz Polański
79
(0,78%)
-
4
Patrycja Klaudia Topolewska
66
(0,65%)
-
5
Irena Krystyna Walczok
42
(0,41%)
-
2
Janusz Białecki
73
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI
-
1
Damian Franciszek Bartyla
338
(3,33%)
-
2
Michał Lewicki
830
(8,18%)
-
4
Halina Paprocka
181
(1,78%)
-
5
Krzysztof Mariusz Łęgowik
57
(0,56%)
-
3
Barbara Krystyna Wadowska
260
(2,56%)
-
7
Agnieszka Ewa Rybak-Paryga
40
(0,39%)
-
6
Witold Jan Fras
43
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krzysztof Paweł Drabik
150
(1,48%)
-
1
Jacek Adam Telęga
263
(2,59%)
-
5
Marek Tomasz Chaber
28
(0,28%)
-
4
Monika Sobkowiak
36
(0,35%)
-
3
Magdalena Piątek
91
(0,90%)
-
6
Dorota Izabela Pytel
63
(0,62%)
-
7
Łukasz Paweł Dunaj
50
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Joanna Izabella Czyż
147
(1,45%)
-
4
Tomasz Leon Dziedziński
27
(0,27%)
-
2
Ryszard Kowalski
32
(0,32%)
-
3
Maria Elżbieta Łukawska
25
(0,25%)
-
5
Natalia Elfryda Jaksik
27
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA
-
2
Mariusz Rafał Kurzątkowski
452
(4,45%)
-
5
Joanna Zofia Kobyłka
110
(1,08%)
-
3
Sabina Dorota Suchanowska
148
(1,46%)
-
6
Katarzyna Joanna Świtalska
23
(0,23%)
-
4
Krzysztof Jan Cebula
82
(0,81%)
-
1
Piotr Marian Bula
533
(5,25%)
-
7
Wojciech Franciszek Rzepka
92
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"
-
2
Marcin Henryk Posz
102
(1,01%)
-
1
Kazimierz Andrzej Bartkowiak
336
(3,31%)
-
4
Joanna Maria Całus
44
(0,43%)
-
3
Ewa Małgorzata Lotala
34
(0,34%)
-
7
Jan Kaźmierowski
53
(0,52%)
-
5
Waldemar Bartłomiej Gomuła
30
(0,30%)
-
6
Irena Anna Soberska
32
(0,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Krzysztof Piotr Gawenda
375
(3,70%)
-
7
Paweł Tomasz Wittich
190
(1,87%)
-
1
Joanna Krystyna Stępień
1 180
(11,63%)
-
4
Jolanta Zofia Strzelecka
163
(1,61%)
-
5
Norbert Jan Respondek
178
(1,75%)
-
2
Grzegorz Marcin Pawlus
285
(2,81%)
-
3
Katarzyna Krystyna Kukuła
168
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Agnieszka Barbara Piechaczek
128
(1,26%)
-
3
Witold Henryk Krieser
338
(3,33%)
-
2
Józef Paweł Grzyb
346
(3,41%)
-
1
Piotr Jerzy Patoń
1 013
(9,98%)
-
7
Kamil Łukasz Probierz
450
(4,43%)
-
5
Barbara Danuta Myszor
58
(0,57%)
-
6
Ewelina Rozalia Kulej
71
(0,70%)
Okręg 3
11 - go Listopada, 9 - go Maja, Batalionów Chłopskich, Blachówka, Boczna, Bolesława Śmiałego, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Celna nr 7 i od nr 19do końca ulicy kolejno, Czecha, Damrota, Dąbrowa Miejska, Dąbrówki, Długa, Dolomitowa, Drzewna, Dunikowskiego, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Fredry, Gajowa, Galmanowa, Głogowska, Gombrowicza, Górnicza, Graniczna, Gutenberga, Gwarków Tarnogórskich, Hajdy, Hakuby, Herdy, Hlonda, Holeczków, Jagodnik, Jagodowa, Jaskółki, Jasna, Kaczmarczyków, Kadłubka, Kawki, Kofty, Kokota, Koksowa, Komisji Edukacji Narodowej, Korczaka, Kościuszki, Krzemienia, Krzyżowa Góra, Ku Duklom, Lazarówka, Legnicka, Leszczyka, Leśna, Letnia, Łukowa, Magdaleny, Malinowa, Mieszka I, Miła, Modrzewiowa, Musioła, Myśliwska, Nadziei, Narutowicza, Niepodległości, Nowy Dwór, Obrońców Westerplatte, Okólna, Osikowa, Ossolińskiego, Owocowa, Paczyńska, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Piastów Śląskich, Plac Jana, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Plac Witkiewicza, Plac Żeromskiego, Planeta, Pochyła, Podleśna, Podmiejska, Pokoju, Polna, Poniatowskiego, Powstańców, Prywatna, Przerwy-Tetmajera, Przyjemna, Przy Kopalni Bytom, Ptakowicka, Radosna, Rokitnicka, Rydza-Śmigłego, Segiet, Sikorskiego, Skargi, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Strzelców Bytomskich od nr 50”e” do końca ulicy parzyste i od nr 53 do końca ulicy nieparzyste, Suchogórska, Szymały, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Tysiąclecia, Węglowa, Wiejska, Winklera, Władysława Łokietka, Wodczaka, Wojciechowskiego, Wróbla, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zgrzebnioka, Żołnierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
-
1
Jolanta Adamkowicz
186
(1,88%)
-
7
Andrzej Kazimierz Turek
37
(0,37%)
-
4
Martyna Sawicka
89
(0,90%)
-
5
Brygida Sulewska
14
(0,14%)
-
2
Józef Gerard Maier
60
(0,61%)
-
3
Bernard Marcin Ekiert
39
(0,39%)
-
6
Tomasz Ireneusz Nęcek
19
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI
-
2
Jerzy Rogowski
202
(2,04%)
-
7
Łukasz Jan Niesporek
32
(0,32%)
-
5
Robert Józef Ky
226
(2,29%)
-
1
Marek Stanisław Wilk
742
(7,50%)
-
4
Dorota Małgorzata Huras
106
(1,07%)
-
3
Ilona Elżbieta Szeliga
193
(1,95%)
-
6
Aleksandra Grażyna Skubis
46
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Ewa Jolanta Neuman
101
(1,02%)
-
2
Bożena Agata Prus-Kot
185
(1,87%)
-
3
Iwona Teresa Czuryszkiewicz
76
(0,77%)
-
5
Wiesław Białobrzewski
40
(0,40%)
-
4
Tomasz Zygmunt Grabowski
131
(1,32%)
-
1
Henryk Antoni Bonk
454
(4,59%)
-
7
Marek Jan Just
90
(0,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Tadeusz Józef Patałąg
111
(1,12%)
-
3
Marek Bogdan Maluga
15
(0,15%)
-
4
Maria Halina Jarosz
48
(0,49%)
-
2
Krystyna Teresa Smoła
47
(0,48%)
-
5
Marek Bogusław Pituła
45
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA
-
2
Lech Stanisław Jadczak
230
(2,33%)
-
1
Janusz Czesław Michura
174
(1,76%)
-
3
Zofia Teresa Nowak
132
(1,34%)
-
4
Sebastian Piotr Kozielski
111
(1,12%)
-
6
Joanna Marta Styk
11
(0,11%)
-
5
Wioletta Barbara Najta
23
(0,23%)
-
7
Iwona Anna Bienias
49
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"
-
2
Bartosz Marek Wiktor
70
(0,71%)
-
1
Andrzej Tomasz Suchanek
274
(2,77%)
-
3
Katarzyna Jadwiga Musialik
107
(1,08%)
-
4
Izabela Maria Krajewska
22
(0,22%)
-
6
Izabela Monika Janusz
19
(0,19%)
-
7
Henryk Wawrzyniec Wierny
56
(0,57%)
-
5
Maria Bożena Urbaniak
21
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Maria Stefania Żyła
228
(2,31%)
-
7
Wojciech Bohdan Bryś
194
(1,96%)
-
1
Michał Jerzy Bieda
1 446
(14,63%)
-
2
Michał Rafał Misiaszek
291
(2,94%)
-
4
Katarzyna Danuta Hellfeuer
171
(1,73%)
-
6
Justyna Katarzyna Ogierman
170
(1,72%)
-
5
Arkadiusz Stanisław Szymaniak
51
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Joanna Bożena Kaczmarek
106
(1,07%)
-
1
Mariusz Andrzej Janas
1 209
(12,23%)
-
4
Dominik Łukasz Kozinoga
148
(1,50%)
-
2
Iwona Zyta Pakosz
992
(10,03%)
-
3
Piotr Werner
121
(1,22%)
-
7
Marianna Grażyna Dyksińska
55
(0,56%)
-
5
Andrzej Adam Maciak
72
(0,73%)
Okręg 4
Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Alojzjanów, Arki Bożka, Bema, Bernardyńska, Białego, Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Brzezińska, Chełmońskiego, Chorzowska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste i od nr 2 - 30”c” parzyste, Cicha, Cybisa, Czarnieckiego, Dojazd, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Floriańska, Gallusa, Głęboka, Głowackiego, Grabowa, Grottgera, Gwarecka, Jana Pawła II, Jaronia, Jaworowa, Kamieńska, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Kędzierzyńska, Kilara, Kingi, Klonowa, Kochanowskiego, Kołobrzeska, Konopnickiej, Kopalniana, Korfantego, Kossaka, Krakowska, Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Królowej Jadwigi, Krucza, Kruszcowa, Krzyżowa nr 1, 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Kwiatowa, Lenartowicza, Łączna, Matejki, Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Mickiewicza, Miętkiewicza, Mikołaja, Miodowa, Musialika, Odrzańska od nr 1 - 71 kolejno, Orląt Lwowskich, Oświęcimska, Piekarska od nr 56 do końca ulicy parzyste i od nr 67 do końca ulicy nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69”a” do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki, Plac Barbary, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Plac Klasztorny, Plac Słowiański, Plac Stanek, Plac Wojska Polskiego, Powstańców Śląskich, Północna, Prokopa, Prusa, Przechodnia, Pszczyńska, Reymonta, Rodziewiczówny, Rostka, Rudzkiego, Rycerska, Sandomierska, Schenka, Siemianowicka, Sienna, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Słoneczna, Smółki, Sokoła, Staffa, Staromiejska, Stawowa, Szafranka, Szczęść Boże, Szkolna, Szymanowskiego, Towarzyska, Tramwajarzy, Tuwima, Ułańska, Wałowa, Wesoła, Witczaka, Woźniaka od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 68 parzyste, Zamenhofa, Zielona, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
-
1
Zbigniew Jacek Michałek
224
(2,17%)
-
3
Bogusław Dogiel
34
(0,33%)
-
4
Andrzej Iwan
38
(0,37%)
-
2
Adam Głowacki
87
(0,84%)
-
5
Maria Kołodziej
78
(0,76%)
-
6
Joanna Katarzyna Grabowska
74
(0,72%)
-
7
Weronika Sandra Karkus
43
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI
-
1
Robert Stanisław Rabus
452
(4,39%)
-
4
Małgorzata Maria Borysowska
68
(0,66%)
-
7
Paweł Władysław Lewicki
428
(4,15%)
-
6
Marek Chmielewski
333
(3,23%)
-
5
Anna Maria Fejkiel-Giruć
14
(0,14%)
-
3
Krystyna Maria Rokosz
117
(1,14%)
-
2
Bożena Anna Mientus
253
(2,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Renata Barbara Pęcherek
27
(0,26%)
-
3
Mariola Jolanta Czernichowska
102
(0,99%)
-
1
Tomasz Grzegorz Kasperek
203
(1,97%)
-
7
Krzysztof Piotr Mazur
55
(0,53%)
-
2
Maciej Józef Gluza
76
(0,74%)
-
5
Agnieszka Iwona Chruszczycka
35
(0,34%)
-
4
Łukasz Paweł Unger
64
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Edward Dombrowski
168
(1,63%)
-
2
Danuta Maria Maśnica
75
(0,73%)
-
4
Małgorzata Agnieszka Marmola
36
(0,35%)
-
5
Tadeusz Józef Rendak
35
(0,34%)
-
3
Andrzej Roman Pastuszka
32
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA
-
6
Mirosława Katarzyna Bryk
8
(0,08%)
-
7
Andrzej Kołtaś
13
(0,13%)
-
3
Mariusz Świąder
50
(0,49%)
-
1
Kazimierz Eugeniusz Martyn
146
(1,42%)
-
2
Beata Alicja Langosz
102
(0,99%)
-
5
Bernadeta Drzyzga
40
(0,39%)
-
4
Jan Zbigniew Sałamacha
55
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"
-
2
Helena Grzebień
65
(0,63%)
-
1
Andrzej Janusz Wężyk
1 139
(11,05%)
-
3
Piotr Zygmunt Poloczek
74
(0,72%)
-
6
Daniel Marian Świeszczak
6
(0,06%)
-
7
Agnieszka Patrycja Weiss
65
(0,63%)
-
5
Maria Aurelia Ślęzak
52
(0,50%)
-
4
Krzysztof Pyka
30
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Maciej Tomasz Siciński
74
(0,72%)
-
1
Mariusz Maciej Wołosz
1 799
(17,46%)
-
7
Paweł Józef Winiarski
300
(2,91%)
-
3
Magdalena Maria Goik
261
(2,53%)
-
2
Grzegorz Janusz Nowak
371
(3,60%)
-
4
Mirosława Krystyna Neidek
77
(0,75%)
-
5
Joanna Olimpia Musielak
116
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Adrian Marian Król
59
(0,57%)
-
1
Alfred Andrzej Pyrk
705
(6,84%)
-
2
Danuta Katarzyna Skalska
689
(6,69%)
-
4
Przemysław Siemieniec
274
(2,66%)
-
6
Anna Maria Szmalec
55
(0,53%)
-
3
Andrzej Adam Kostek
440
(4,27%)
-
7
Bożena Anna Tuziak
88
(0,85%)
Okręg 5
Aleja Legionów, Axentowicza, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Browarniana, Cegielniana, Chłodna, Chopina, Chrzanowskiego, Didura, Drzymały, Dworcowa, Estreichera, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Gliwicka, Jagiellońska, Jainty, Janasa, Józefczaka, Kasperka, Kasprowicza, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Koziołka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Krawiecka, Kwietniewskiego, Ligęzy, Ligonia, Lwowskich Dzieci, Łużycka, Malczewskiego, Mariacka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Moniuszki, Morcinka, Murarska, Myśliwca, Nawrota, Niedźwiadka-Okulickiego, Obozowa, Odlanickiej-Poczobutt, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Olejniczaka, Olimpijska, Orzeszkowej, Parkowa, Piastów Bytomskich, Piekarska od nr 1 - 65 nieparzyste i od nr 2 - 54 parzyste, Pilotów, Piłkarska, Piłsudskiego od nr 1 - 69 kolejno, Pionierów, Plac Bruninga, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Plac Kruczkowskiego, Plac Rodła, Plac Sikorskiego, Plac Targalskiego, Plac Wolskiego, Podgórna, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Pułaskiego, Rajska, Reja, Rejtana, Robotnicza, Rynek, Rzeźnicza, Sądowa, Sendlerowej, Siemiradzkiego, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Skwer Wiktora, Smolenia, Solskiego, Stefana Batorego, Strażacka, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 50”d” parzyste, Targowa, Tarnogórska, Topolowa, Towarowa, Wallisa, Webera, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste, Wrocławska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Starego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI
-
2
Mariusz Eugeniusz Geremek
90
(0,87%)
-
1
Katarzyna Agnieszka Grysko-Kłujszo
374
(3,60%)
-
5
Paweł Bartosz Borek
87
(0,84%)
-
3
Katarzyna Magdalena Klein-Suchy
133
(1,28%)
-
4
Krzysztof Delewski
128
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI
-
3
Katarzyna Monika Szołtysik-Kaczmarek
463
(4,45%)
-
7
Elżbieta Zuzanna Nawrot
188
(1,81%)
-
4
Kazimierz Wiesław Jamrozik
45
(0,43%)
-
5
Joanna Ewa Okorska
104
(1,00%)
-
2
Joachim Jan Nowak
495
(4,76%)
-
6
Paweł Krzysztof Urzenitzok
93
(0,89%)
-
1
Tomasz Mariusz Kupijaj
657
(6,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Brygida Maria Pitas
111
(1,07%)
-
1
Hanna Krystyna Bogdańska
178
(1,71%)
-
6
Ewa Zofia Wąsik
78
(0,75%)
-
5
Damian Robert Dudek
67
(0,64%)
-
2
Marek Edward Szymkowiak
114
(1,10%)
-
3
Jan Marcin Radoła
91
(0,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Renata Ewa Dombrowska
89
(0,86%)
-
1
Jan Kazimierz Czubak
257
(2,47%)
-
5
Kazimierz Stanisław Nowak
46
(0,44%)
-
4
Barbara Zofia Bej
49
(0,47%)
-
3
Kazimierz Karol Stupka
34
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA
-
2
Małgorzata Nowak
148
(1,42%)
-
5
Wojciech Krzysztof Wrodarczyk
26
(0,25%)
-
4
Artur Piotr Pella
26
(0,25%)
-
6
Aniela Janina Kokot
33
(0,32%)
-
1
Andrzej Henryk Panek
231
(2,22%)
-
3
Stefania Marianna Borkowska
21
(0,20%)
-
7
Adam Zdzisław Szewc
94
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"
-
2
Czesław Bobras
77
(0,74%)
-
1
Anna Maria Lempart
264
(2,54%)
-
4
Marek Marcin Woźnicka
33
(0,32%)
-
3
Anna Alicja Nowak
107
(1,03%)
-
5
Piotr Zygmunt Michel
50
(0,48%)
-
6
Martyna Mariola Piekarska-Knyrek
38
(0,37%)
-
7
Piotr Tomasz Kuźniecow
142
(1,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Zofia Stanisława Wielgus
158
(1,52%)
-
2
Maciej Sylwester Gajos
266
(2,56%)
-
1
Jacek Piotr Brzezinka
1 493
(14,35%)
-
3
Aleksandra Joanna Prajs
471
(4,53%)
-
4
Adam Jan Fras
316
(3,04%)
-
5
Teresa Agnieszka Polak
201
(1,93%)
-
7
Adam Jacek Mariański
62
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kazimiera Maźniak
104
(1,00%)
-
1
Michał Bolesław Glatte
863
(8,30%)
-
7
Leszek Andrzej Górski
250
(2,40%)
-
2
Andrzej Kędzierski
0
(0%)
-
5
Elżbieta Winnicka
243
(2,34%)
-
6
Katarzyna Maria Chabior-Mundała
86
(0,83%)
-
3
Artur Marek Koleba
257
(2,47%)