Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
PADEW NARODOWA ulice: JANA PAWŁA II od 26 do końca, KOLEJOWA, MIŁA, POŁUDNIOWA, SŁONECZNA, ŚWIERKOWA, ZŁOTA od 84 do końca
Pokaż więcej
Bogusław Wojciech Brzoza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(33,85%)
Marzena Szkotnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
129
(66,15%)
Okręg 2
PADEW NARODOWA ulice: BURSZTYNOWA, GRUNWALDZKA 1 - 43, JAŚMINOWA, LIPOWA, PERŁOWA, SZMARAGDOWA, WRZOSOWA, ZACISZE, ZŁOTA 1 - 83
Pokaż więcej
Jan Stanisław Pieróg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(59,90%)
Józef Jan Kawik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
83
(40,10%)
Okręg 3
PADEW NARODOWA ulice: BRZOZOWA, DĘBOWA, GRUNWALDZKA od 44 do końca, JODŁOWA, KLONOWA, LEŚNA, OLSZAŃSKA, SOSNOWA, STAWOWA, SZEROKA, WAŁOWA, WĄSKA
Pokaż więcej
Ryszard Jan Dźwięga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(21,35%)
Piotr Andrzej Kędzior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA
77
(43,26%)
Janusz Uzar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
63
(35,39%)
Okręg 4
PADEW NARODOWA ulice: DZIAŁKOWCÓW, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JANA PAWŁA II 1 - 25, JARZĘBINOWA, KSIĘDZA JANA KICA, KWIATOWA, LUDWIKI UZAR-KRYSIAKOWEJ 1 - 35, OGRODOWA, PIASKOWA, RYNEK, SZKOLNA, WSCHODNIA, ZIELONA
Pokaż więcej
Grzegorz Władysław Piechota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(55,31%)
Małgorzata Barbara Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
80
(44,69%)
Okręg 5
PADEW NARODOWA ulica: LUDWIKI UZAR-KRYSIAKOWEJ 36 - 152
Pokaż więcej
Ryszard Michał Roguz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(31,93%)
Ewelina Krystyna Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ZARÓWNIE
46
(27,71%)
Barbara Sroczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
67
(40,36%)
Okręg 6
PADEW NARODOWA ulice: JEZIÓRKO, LUDWIKI UZAR-KRYSIAKOWEJ od 153 do końca, NOWA, POLNA, RZECZNA, SPORTOWA, STADIONOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Pokaż więcej
Dawid Wojciech Uzar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(50,87%)
Jacek Uzar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
85
(49,13%)
Okręg 7
KĘBŁÓW, PIERZCHNE
Pokaż więcej
Jan Sołdyga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(41,04%)
Teresa Maria Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
148
(58,96%)
Okręg 8
Marian Leon Rup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ZARÓWNIE
105
(54,69%)
Marian Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
87
(45,31%)
Okręg 9
PIECHOTY, ZACHWIEJÓW
Pokaż więcej
Edward Wiesław Kołek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(30,88%)
Sławomir Majka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
87
(40,09%)
Marian Uzar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU MIELECKIEGO
63
(29,03%)
Okręg 10
Małgorzata Dorota Malinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(52,73%)
Andrzej Dariusz Mokry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
52
(47,27%)
Okręg 11
Sławomir Bogusław Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(28,57%)
Janusz Mieczysław Bik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
115
(71,43%)
Okręg 12
Bożena Maria Napieracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
0
(0,00%)
Okręg 13
Wiesław Janusz Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
0
(0,00%)
Okręg 14
Edyta Maria Kielek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(56,20%)
Ryszard Pałeczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
53
(43,80%)
Okręg 15
Jan Paterak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY PADEW NARODOWA
0
(0,00%)