Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatul. Błogosławionego Narcyza Putza, ul. Cmentarna, ul. Daszyńskiego, ul. Kowalska, ul. Ogrodowa, ul. Osiedle Daszyńskiego od nr 1 - 24 i od nr 64 - 77, ul. Kopalniana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Armii Poznań, ul. Szmaragdowa, ul. abp. Ignacego Krasickiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Ułanów Wielkopolskich
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Armii Krajowej, ul. Międzychodzka, ul. Słoneczna, ul. Osiedle Daszyńskiego od nr 25 - 63a, ul. Okręg Międzychodzki, ul. Osiedle Tęczowe, ul. Osiedle Gen. Wł. Sikorskiego, ul. 8 Maja 1945 r.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Bolesława Chrobrego, ul. 8 Stycznia od nr 5 - 37 A, ul. Portowa, ul. Skryta, ul. Spokojna, ul. Sokoła
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Antoniego Jarochowskiego, ul. Kasztanowa, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Lichwińska, ul. Okręg Wieleński, ul. Polna, ul. św. Cecylii, ul. Św. Franciszka, ul. Świętego Huberta, ul. Wiśniowa, ul. Wierzbowa, ul. Winnica, ul. Jarzębinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Gajowa, ul. 8 Stycznia od nr 1 - 4, ul. Parkowa, ul. Plac Powstańców Wielkopolskich, ul. Rybacka, ul. Wilcza, ul. Wieleńska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Bohaterów, ul. Dworcowa od nr 1 - 21, ul. Poznańska, ul. Bociania, ul. Buczyna, ul. Jaskółcza, ul. Kukułcza, ul. Łabędzia, ul. Orla, ul. Plażowa, ul. Słowicza, ul. Sowia, ul. Wjazdowa, ul. Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Dworcowa od nr 22 - 39
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Dworcowa od nr 40 - 41, ul. Wroniecka, ul. Szarych Szeregów, ul. Towarowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Opalińskich, ul. Przedszkolna, ul. Stadnina, ul. Zacisze, ul. Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Granice okręgu stanowią następujące sołectwa: Chalin, Góra, Ławica , Przemyśl, : Śrem-wieś
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Granice okręgu stanowią następujące sołectwa: Grobia, Lutomek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Granice okręgu stanowią następujące sołectwa: Bucharzewo: Jeleniec – osada leśna, Jeziorno – osada leśna, Lichwin – leśniczówka i osada leśna, Chorzępowo: Kobylarnia, Kłosowice, Marianowo: Błota – leśniczówka, Borowy Młyn – leśniczówka, Czapliniec – leśniczówka i osada leśna, Dębowiec – osada leśna, Gospódka – leśniczówka, Kukułka – leśniczówka, Pławiska – leśniczówka, Tuchola
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Granice okręgu stanowią następujące sołectwa: Izdebno, Jabłonowo, Kaczlin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Granice okręgu stanowią następujące sołectwa: Lutom
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów