Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Kaznów i sołectwo Chorzepin
Pokaż więcej
Sebastian Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
19
(19,39%)
Halina Teodozja Jeżak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(51,02%)
Mateusz Łukasz Bamberski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(29,59%)
Okręg 2
sołectwo Chwalborzyce
Pokaż więcej
Ewelina Wiktoria Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(28,05%)
Przemysław Maciej Daszko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(71,95%)
Okręg 3
sołectwo Kozanki Podleśne i sołectwo Kraski
Pokaż więcej
Stanisław Zygmunt Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
20
(17,54%)
Paweł Henryk Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(34,21%)
Wioleta Róża Antczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(18,42%)
Zbigniew Andrzej Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
34
(29,82%)
Okręg 4
sołectwo Stemplew i sołectwo Tolów
Pokaż więcej
Mariusz Sylwester Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
25
(15,53%)
Mirosław Andrzej Stasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(65,22%)
Agnieszka Śliwińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(19,25%)
Okręg 5
część sołectwa Świnice Warckie obejmująca ulice: Kościuszki, Szkolna, Jesionowa, Spółdzielców, Polna, Łąkowa, Miodowa, Świętej Faustyny, Chopina, Rzemieślnicza
Pokaż więcej
Elżbieta Cecylia Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
29
(15,76%)
Aleksandra Zofia Kosiorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(26,09%)
Sławomir Antoni Augustyniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(58,15%)
Okręg 6
część sołectwa Świnice Warckie obejmująca ulice: Dworcowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Leśna, Różana, Sosnowa, Sportowców, Stemplewska, Tulipanowa, Zatorze, Zielona, Brzozowa, Pl. Marii Konopnickiej, abpa Jakuba Świnki
Pokaż więcej
Zbigniew Ryszard Koralewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
22
(12,87%)
Stanisław Jaszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(49,12%)
Damian Maksymilian Hync
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(38,01%)
Okręg 7
sołectwo Świnice Warckie-Kolonia
Pokaż więcej
Jan Gabryjel Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
34
(26,15%)
Radosław Józef Klubiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(23,08%)
Krzysztof Wróblewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(50,77%)
Okręg 8
sołectwo Głogowiec
Pokaż więcej
Piotr Jan Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
36
(35,29%)
Małgorzata Dorota Pajor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(21,57%)
Krzysztof Stanisław Tutak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(43,14%)
Okręg 9
sołectwo Piaski i sołectwo Gusin
Pokaż więcej
Jarosław Kazimierz Opas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
27
(19,57%)
Katarzyna Szmyd-Kuropatwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(34,06%)
Beata Katarzyna Prądzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(46,38%)
Okręg 10
sołectwo Wola Świniecka i sołectwo Rogów
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Różczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
21
(20,19%)
Zbigniew Paweł Aleksandrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(43,27%)
Jan Zygmunt Łazarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(36,54%)
Okręg 11
sołectwo Parski i sołectwo Podłęże
Pokaż więcej
Urszula Helena Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
26
(16,88%)
Marzena Agnieszka Bekalarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(36,36%)
Grażyna Bartczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(46,75%)
Okręg 12
sołectwo Drozdów
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Olczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
20
(21,05%)
Mateusz Konrad Hałasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(46,32%)
Zdzisław Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(32,63%)
Okręg 13
sołectwo Zbylczyce
Pokaż więcej
Andrzej Józef Hync
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
30
(23,44%)
Michał Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(42,19%)
Roman Mieczysław Gnatowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(34,38%)
Okręg 14
sołectwo Grodzisko i sołectwo Kosew
Pokaż więcej
Krzysztof Mariusz Wroniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
34
(28,81%)
Mateusz Bielawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(48,31%)
Michał Tomasz Gralak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(22,88%)
Okręg 15
sołectwo Bielawy i sołectwo Władysławów
Pokaż więcej
Dariusz Maciej Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”
32
(25,81%)
Tomasz Józef Gralak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(46,77%)
Adam Piotr Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(27,42%)