Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sterdyń ulice: Nadrzeczna, Ogrodowa, Prof. Kazimierza Krysiaka, Przechodnia, Sportowa, Strażacka, Szeroka, T. Kościuszki, Targowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Barbara Chendoszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
17
(10,76%)
Mariola Lidia Brzezik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
89
(56,33%)
Elżbieta Romańczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(32,91%)
Okręg 2
Sołectwo Sterdyń ulice: Kościelna, Lipowa, Seroczyńska, Spółdzielcza, Tartaczna
Pokaż więcej
Michał Murawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
44
(26,19%)
Wiesław Kur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
67
(39,88%)
Marek Grzegorz Andrzejczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(33,93%)
Okręg 3
Sołectwo Chądzyń
Pokaż więcej
Ireneusz Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
45
(52,33%)
Teresa Zawadzka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(47,67%)
Okręg 4
Sołectwa: Dzięcioły Bliższe, Dzięcioły Dalsze, Dzięcioły Kolonia
Pokaż więcej
Franciszek Teodor Pytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
37
(24,83%)
Mirosława Mastalerczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
60
(40,27%)
Mariusz Prokopczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(34,90%)
Okręg 5
Sołectwa: Golanki, Lebiedzie, Lebiedzie Kolonia
Pokaż więcej
Marcin Kamont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
32
(21,62%)
Mirosław Jacek Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
46
(31,08%)
Janusz Wyszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(47,30%)
Okręg 6
Sołectwa: Grądy, Kuczaby, Stelągi
Pokaż więcej
Agnieszka Byczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
32
(28,83%)
Marcin Kalicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
33
(29,73%)
Dariusz Sówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(41,44%)
Okręg 7
Sołectwa: Paulinów, Seroczyn Kolonia, Stelągi Kolonia
Pokaż więcej
Jan Władysław Sitko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
21
(21,21%)
Stanisław Jan Jurczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
43
(43,43%)
Łukasz Gęsina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(35,35%)
Okręg 8
Sołectwo Białobrzegi
Pokaż więcej
Urszula Krystyna Turos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
84
(62,69%)
Marta Turos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
4
(2,99%)
Sylwia Barbara Steć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(34,33%)
Okręg 9
Sołectwo Kiełpiniec
Pokaż więcej
Marek Gawryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
53
(41,09%)
Maria Jolanta Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
43
(33,33%)
Marek Stanisław Kur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,58%)
Okręg 10
Sołectwa: Łazów, Łazówek
Pokaż więcej
Józef Boruta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
55
(28,35%)
Piotr Rokita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I POROZUMIENIE"
44
(22,68%)
Stanisław Władysław Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
47
(24,23%)
Anna Kobus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(24,74%)
Okręg 11
Sołectwo Seroczyn
Pokaż więcej
Jolanta Maria Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
8
(5,76%)
Anna Szalach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
86
(61,87%)
Jadwiga Łach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(32,37%)
Okręg 12
Sołectwa: Paderewek, Paderewek Kolonia, Sewerynówka, Szwejki
Pokaż więcej
Grzegorz Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
37
(24,83%)
Mariusz Bogusław Tomczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
38
(25,50%)
Piotr Ołdakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(49,66%)
Okręg 13
Sołectwa: Nowy Ratyniec, Stary Ratyniec, Zaleś
Pokaż więcej
Witold Marek Krasnodębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
64
(41,03%)
Ignacy Michał Ratyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(58,97%)
Okręg 14
Sołectwa: Nowe Mursy, Stare Mursy
Pokaż więcej
Andrzej Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
59
(64,13%)
Małgorzata Florczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(35,87%)
Okręg 15
Sołectwa: Kamieńczyk, Matejki
Pokaż więcej
Jarosław Andrzej Gawrysiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANNY KOBYLIŃSKIEJ
14
(15,91%)
Bogdan Boruta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA STERDYŃ
48
(54,55%)
Paweł Łagoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(29,55%)