Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Krasnobród ulice: Kościuszki, Leśna, Łastowieckiego, Plac Siekluckiego, Sikorskiego, Powstańców Styczniowych, Św. Rocha, Targowa, Wczasowa, Zapiasek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Sławomir Dariusz Nowosielecki
33
(12,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Piotr Sachajko
114
(42,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Krzysztof Wojciech Wyszyński
59
(22,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Jarosław Mariusz Sprężyna
62
(23,13%)
Okręg 2
Miasto Krasnobród ulice: 3 Maja, Andersa, Cicha, Gietki, Mickiewicza, Mostowa, Nadrzeczna, Rynek, Szkolna, Wolności.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Zbigniew Piotr Michalski
54
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Gabriel Marian Umiński
129
(57,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Józef Mirosław Wryszcz
42
(18,67%)
Okręg 3
Miasto Krasnobród ulice: Lelewela, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Sołectwo Szur, Spokojna od Nr 19 do Nr 25 (numery nieparzyste) i od Nr 22 do Nr 56 (numery parzyste).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Andrzej Jan Droździel
38
(14,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Roland Tadeusz Wyrostkiewicz
79
(29,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Jadwiga Władysława Szarlej
18
(6,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Barbara Zdzisława Truszkowska
39
(14,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPORT DLA WSZYSTKICH
-
21
Kazimierz Mielniczek
91
(34,34%)
Okręg 4
Sołectwo Grabnik, Sołectwo Nowa Wieś, Miasto Krasnobród ulice: Młyńska, Partyzantów, Zamojska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Dariusz Mirosław Nawój
42
(15,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Radosław Mariusz Cios-Mairot
104
(39,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Stanisław Konstanty Hejzner
63
(23,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Małgorzata Ewa Dobrut
54
(20,53%)
Okręg 5
Miasto Krasnobród ulice: Fiołkowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Liliowa, Różana, Sanatoryjna, Wiśniowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Wojciech Tomasz Żurakowski
62
(28,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Aleksandra Zofia Roczkowska
66
(29,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Jan August Łasocha
30
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Wojciech Krzysztof Zdybel
63
(28,51%)
Okręg 6
Miasto Krasnobród ulice: Aleja Najświętszej Marii Panny, Królowej Marysieńki, Łąkowa, Słoneczna, Sobieskiego; Podklasztor ulice: Aleja Najświętszej Marii Panny, Tomaszowska i Turzyniec.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Ryszard Korzeniowski
50
(22,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Bernadeta Teresa Borek
110
(48,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Józef Władysław Kapuśniak
49
(21,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Jan Lalik
18
(7,93%)
Okręg 7
Miasto Krasnobród ulice: Dominikańska, Konopnickiej, Spokojna od Nr 1 do Nr 15 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 20 (numery parzyste), Tomaszowska; sołectwo Majdan Wielki ulice: Borki i Tomaszowska, Podklasztor ulica Konopnickiej.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Mirosław Stanisław Przytuła
55
(21,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Maria Grażyna Mierzwa
82
(31,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Zygmunt Roczkowski
37
(14,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Jerzy Korga
83
(32,30%)
Okręg 8
Sołectwo Dominikanówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Kamil Cisek
13
(8,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Tomasz Dworniczak
36
(24,83%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
20
Radosław Kawka
42
(28,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Bogdan Skowroński
11
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Piotr Kustra
43
(29,66%)
Okręg 9
Sołectwo Hutków.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Krzysztof Gęśla
141
(80,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Mirosław Julian Kudełka
14
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Janusz Andrzej Bargiel
4
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Sylwester Zub
17
(9,66%)
Okręg 10
Sołectwa: Hutki, Kaczórki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Wiesław Bogdan Fila
56
(24,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Jacek Przytuła
53
(22,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Bernard Renka
22
(9,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Anna Maria Szkałuba
100
(43,29%)
Okręg 11
Sołectwa: Hucisko, Malewszczyzna, Potok-Senderki, Stara Huta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Piotr Jerzy Czapla
100
(43,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Jerzy Węcłak
42
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
20
Magdalena Grabias-Gontarz
16
(6,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Leszek Konrad Olinkiewicz
49
(21,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Andrzej Kusiak
24
(10,39%)
Okręg 12
Sołectwo Wólka Husińska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Mieczysław Dziura
90
(45,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Jan Kostrubiec
61
(30,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Paweł Burda
49
(24,50%)
Okręg 13
Sołectwo Zielone.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Dorota Skóra
44
(19,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Marian Wiesław Dąbrowski
13
(5,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Krzysztof Edward Mazurek
169
(74,78%)
Okręg 14
Sołectwo Majdan Mały, Sołectwo Majdan Wielki: od Nr 1 do Nr 83 (numery nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 120 (numery parzyste).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Sławomir Benon Mazur
50
(24,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Jan Kopczyński
110
(53,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA RADLIŃSKIEGO
-
17
Krzysztof Bińczyk
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Małgorzata Katarzyna Gromek
44
(21,57%)
Okręg 15
Sołectwo Majdan Wielki: od Nr 85 (numery nieparzyste) do końca i od Nr 122 (numery parzyste) do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SKÓRA
-
16
Wiesław Adam Najda
204
(74,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZA MISZTALA
-
18
Justyna Paulina Buczak
31
(11,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA CZAPLI
-
19
Andrzej Ujma
40
(14,55%)