Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Szreńsk, ulice: Bieżuńska, Budzyn, Wikariacka, Żuromińska
Pokaż więcej
Piotr Olewnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
60
(35,71%)
Bartosz Kamil Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
24
(14,29%)
Ryszard Ciesielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(25,60%)
Ireneusz Przybysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
11
(6,55%)
Paweł Erymus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
30
(17,86%)
Okręg 2
Sołectwo Szreńsk, ulice: 600 - lecia Szreńska, Kwiatowa, Łąkowa, Wiatraczna, Żytnia
Pokaż więcej
Julita Markowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
22
(18,49%)
Damian Prątnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
22
(18,49%)
Robert Józef Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(25,21%)
Agnieszka Bilicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
18
(15,13%)
Anna Krusińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
27
(22,69%)
Okręg 3
Sołectwo Szreńsk, ulice: Batalionów Chłopskich, Dolna, Młyńska, Mostowska, Parkowa, Plac Kanoniczny, Podzamcze
Pokaż więcej
Daniel Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
16
(10,46%)
Mariusz Kucman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
85
(55,56%)
Anna Maria Szałkowska-Chilińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(33,99%)
Okręg 4
Sołectwo Szreńsk, ulice: Feliksa Szreńskiego, Mławska, Rynek
Pokaż więcej
Elżbieta Menc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
49
(29,52%)
Michał Tuchciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
45
(27,11%)
Grzegorz Cieślak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(30,72%)
Renata Maria Chojnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
21
(12,65%)
Okręg 5
Sołectwa: Krzywki-Bośki, Krzywki-Piaski, Mostowo
Pokaż więcej
Agnieszka Kinga Bogucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
15
(9,87%)
Piotr Sych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
24
(15,79%)
Danuta Berent
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(26,97%)
Ewelina Wiloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
46
(30,26%)
Kamil Budzichowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
26
(17,11%)
Okręg 6
Sołectwa: Miłotki, Nowe Garkowo, Stare Garkowo
Pokaż więcej
Aneta Kalman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
21
(17,36%)
Tomasz Rosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
39
(32,23%)
Jan Krupiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(35,54%)
Wiesław Tadeusz Paszta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
8
(6,61%)
Ewa Tuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
10
(8,26%)
Okręg 7
Sołectwa: Kobuszyn, Ługi, Sławkowo
Pokaż więcej
Katarzyna Szumańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
78
(74,29%)
Agnieszka Olczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(25,71%)
Okręg 8
Sołectwa: Bielawy, Pączkowo, Złotowo
Pokaż więcej
Nina Urszula Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
16
(9,58%)
Anna Kurlęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
45
(26,95%)
Waldemar Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(40,72%)
Grzegorz Zbigniew Kieczmer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
38
(22,75%)
Okręg 9
Sołectwo: Przychód
Pokaż więcej
Irena Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
23
(19,17%)
Sławomir Mówiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(42,50%)
Hanna Gutowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
46
(38,33%)
Okręg 10
Sołectwo: Miączyn Duży-bloki od nr: 1 - 10 i 13 - 14
Pokaż więcej
Anna Ludwiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
42
(55,26%)
Marzena Anna Orłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(34,21%)
Artur Wtulich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
8
(10,53%)
Okręg 11
Sołectwo Miączyn Duży-bloki od nr 15 do nr 18 oraz posesje od nr 1 do nr 26
Pokaż więcej
Krystian Adam Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
26
(22,03%)
Monika Małgorzata Kuligowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(25,42%)
Anna Paulina Jarzynka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
62
(52,54%)
Okręg 12
Sołectwa: Doziny, Miączyn Mały
Pokaż więcej
Mariusz Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
20
(12,50%)
Agnieszka Józefa Jankowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(15,63%)
Monika Mówińska-Rychcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
33
(20,63%)
Ilona Gąsiorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
82
(51,25%)
Okręg 13
Sołectwo Proszkowo
Pokaż więcej
Justyna Anna Maliszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK
37
(26,81%)
Ryszard Radka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(43,48%)
Julita Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
28
(20,29%)
Lech Janusz Maciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
13
(9,42%)
Okręg 14
Sołectwa: Grądek, Rochnia, Wola Proszkowska
Pokaż więcej
Danuta Janina Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ
37
(21,26%)
Krzysztof Brzozowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(23,56%)
Marzena Przybysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
59
(33,91%)
Rafał Rokicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK
37
(21,26%)
Okręg 15
Sołectwa: Kunki, Liberadz, Ostrów
Pokaż więcej
Urszula Fabiszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(51,24%)
Piotr Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ
59
(48,76%)