Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kalwaria Zebrzydowska I-ulice: Krakowska, Rynek, 3 Maja, Rzeźniana, Piaskowa, Tadeusza Kościuszki, Klasztorna, Bernardyńska, Lanckorońska, Brodzka, Błażkówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Jacek Torbus
39
(8,01%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Dawid Julian Herbut
118
(24,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Janusiewicz
220
(45,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Maria Dźwierzyńska
110
(22,59%)
Okręg 2
Kalwaria Zebrzydowska II-ulice: Dworcowa, Batalionów Chłopskich, Adama Mickiewicza, Targowa, Broniewskiego, Aleja Jana Pawła II, Marii Konopnickiej, Rzemieślnicza, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Pułaskiego, Mikołaja Zebrzydowskiego, 11 Listopada, Józefa Piłsudskiego, Armii Krajowej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marta Kazimiera Brózda
120
(18,75%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Łukasz Tadeusz Dragan
211
(32,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Stanisław Stradomski
209
(32,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Zofia Anna Jończyk
100
(15,63%)
Okręg 3
Kalwaria Zebrzydowska III-ulice: Wojciecha Weissa, Sądowa, Rólki, Kolejowa, Podlesie, Królowej Jadwigi, Świętego Floriana, Szewska, Długa, Nowa, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edward Tadeusz Konicki
55
(11,09%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Józef Andrzej Jamróz
137
(27,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Piotr Zadora
254
(51,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Bartosz Piotr Kleszcz
50
(10,08%)
Okręg 4
Kalwaria Zebrzydowska IV-ulice: Ogrodowa, Czerna, Krótka, Jagiellońska, Zgody, Partyzantów, Zjednoczenia, Wojska Polskiego, Stolarska, Sowińskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Brzuchacz
107
(22,96%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Zbigniew Władysław Kochan
197
(42,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Mikołajek
162
(34,76%)
Okręg 5
Barwałd Górny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Józef Wilk
423
(69,12%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Zbigniew Michalik
189
(30,88%)
Okręg 6
Barwałd Średni
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Fryderyk Kleszcz
105
(21,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Wiesław Edward Łuczak
146
(29,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Jan Leja
122
(24,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Krzysztof Jan Kleszcz
122
(24,65%)
Okręg 7
Brody I, Bugaj
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Jan Hebda
522
(64,60%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Stefan Kazimierz Wójcicki
129
(15,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Piotr Zajda
122
(15,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Teresa Zofia Zacharska
35
(4,33%)
Okręg 8
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Jaglarz
157
(29,07%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Justyna Ewa Moskwa
86
(15,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Karol Lenik
195
(36,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Sławomir Sergiusz Łyczak
102
(18,89%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jolanta Irena Krzeszowska-Mirocha
327
(51,42%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Mirosław Paweł Skrzyński
309
(48,58%)
Okręg 10
Przytkowice I
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Jan Chrostek
132
(24,77%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Dorota Bik
89
(16,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Paweł Rudecki
312
(58,54%)
Okręg 11
Przytkowice II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kazimierz Jan Targosz
106
(24,71%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Barbara Uniwersał
64
(14,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Józef Rudecki
259
(60,37%)
Okręg 12
Stanisław Dolny, Zebrzydowice-Bieńkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Andrzej Faber
338
(52,32%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Marcin Wysogląd
37
(5,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Adam Musiał
231
(35,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Anna Katarzyna Góralczyk-Grzybowska
40
(6,19%)
Okręg 13
Stanisław Dolny Dolany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Małgorzata Pacut
296
(75,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Krystyna Jadwiga Cholewa
96
(24,49%)
Okręg 14
Zebrzydowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Józefa Jarguz
266
(41,24%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Marcin Michał Ożóg
379
(58,76%)
Okręg 15
Zarzyce Wielkie, Zarzyce Małe, Podolany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Michał Kumor
300
(63,16%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI KALWARIA
-
19
Agnieszka Anna Witkowska
115
(24,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
18
Renata Halina Sroka
60
(12,63%)