Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adolf Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
86
(57,72%)
Tadeusz Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
63
(42,28%)
Okręg 2
Tomisław od nr 1 do nr 63
Pokaż więcej
Daria Katarzyna Korta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Tomisław od nr 64 do końca
Pokaż więcej
Mirosław Norbert Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
0
(0,00%)
Okręg 4
Stanisław Spyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
9
(6,82%)
Grażyna Jadwiga Kizyma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
77
(58,33%)
Krzysztof Gortych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
46
(34,85%)
Okręg 5
Osiecznica ulice: Czerwonych Maków, Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Krótka, Kwiatowa, Liliowa, Lubańska, Piaskowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Świerkowa, Tulipanowa, Wspólna, Bratków, Różana, Na Skarpie, Widokowa, Rzeczna
Pokaż więcej
Wiesław Krzysztof Broszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
99
(44,80%)
Krzysztof Piotr Puzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
122
(55,20%)
Okręg 6
Osiecznica ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Parkowa, Polna, Porzeczkowa, Ruszowska, Sosnowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Pogodna, Żagańska
Pokaż więcej
Elżbieta Armata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
80
(35,56%)
Mateusz Tomasz Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(24,44%)
Magdalena Anna Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
90
(40,00%)
Okręg 7
Zbigniew Kosko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
124
(53,45%)
Leszek Prusak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
108
(46,55%)
Okręg 8
Ławszowa od nr 1 do nr 50, od nr 130 do końca
Pokaż więcej
Roman Andrzej Kołotyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
0
(0,00%)
Okręg 9
Ławszowa od nr 51 do nr 129
Pokaż więcej
Łukasz Rafał Brzezowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
114
(87,02%)
Kamil Bartłomiej Kubaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
17
(12,98%)
Okręg 10
Bronowiec, Parowa od nr 1 do nr 76, Poświętne
Pokaż więcej
Stanisław Pagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
0
(0,00%)
Okręg 11
Parowa od nr 77 do końca
Pokaż więcej
Władysław Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
66
(35,68%)
Alicja Barbara Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
119
(64,32%)
Okręg 12
Zofia Erhardt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
0
(0,00%)
Okręg 13
Leśny Dwór, Luboszów, Swiętoszów ulice: Sosnowa, Szkolna, Żagańska, Bukowa, Gimnazjalna, Wiśniowa, Lipowa
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Rybicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
89
(76,72%)
Leszek Zenon Luniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
27
(23,28%)
Okręg 14
Świętoszów ulice: Husarska, Akacjowa, Saperska
Pokaż więcej
Andrzej Władysław Juryta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
53
(36,81%)
Mariusz Jerzy Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
26
(18,06%)
Mirosław Paweł Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
65
(45,14%)
Okręg 15
Świętoszów ulice: Brzozowa, Internatowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Koszarowa, Kwiatowa, Różana, Świerkowa, Ułańska, Dębowa, Kościelna, Malinowa, Marszowa, Polna, Sportowa, Sztabowa, Łąkowa
Pokaż więcej
Marek Zbigniew Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
14
(6,45%)
Alina Siemianowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA
77
(35,48%)
Tomasz Stanisław Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO
104
(47,93%)
Dariusz Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA
22
(10,14%)