Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatsołectwo Mosty część, ul. Błękitna, Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Gajowa, Gdyńska-do nr 13 nieparzyste, do nr 22 parzyste, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa-do nr 19 nieparzyste i do nr 22 parzyste, Na Wzgórzu, Pogodna, Polanki, Szkolna, Wiązowa, Widokowa, Zielona, Żółta, Turkusowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Mosty część ul. Akacjowa, Brzozowa, Konwaliowa, Leśna, Leśna Osada, Modrzewiowa, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Skarpowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Mosty część ul. Berberysowa, Cisowa, Cyprysowa, Deszczowa, Dębowa, Gdyńska – od nr. 15 do końca nieparzyste i od nr. 24 do końca parzyste, Hebanowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Kameliowa, Karmelowa, Kasztanowa, Księżycowa, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa-od nr. 21 do końca nieparzyste i od nr. 24 do końca parzyste, Łąkowa, Liściasta, Mahoniowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Morwowa, Motylkowa, Okrężna, Olchowa, Przemysłowa, Rajska, Rodzynkowa-nr nieparzyste, Rozmarynowa, Sadowa, Sekwojowa, Spacerowa, Spokojna, Wałowa-nr nieparzyste, Waniliowa, Wichrowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Rewa, Sołectwo Mechelinki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Pierwoszyno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kosakowo część ul. Agawy, Aksamitna, Aloesowa, Anyżowa, Astrowa, Bazyliowa, Bratkowa, Cynamonowa, Daliowa, Dzikiej Róży, Goździkowa, Hiacyntowa, Kminkowa, Lawendowa, Lubczykowa, Maciejkowa, Malwowa, Marcepanowa, Miodowa, Paprotkowa, Rodzynkowa-nr parzyste, Rzemieślnicza, Sasankowa, Skalniakowa, Słonecznikowa, Szafranowa, Szarotki, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Złote Piaski
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kosakowo część ul. Azaliowa, Chabrowa, Chrzanowskiego, Derdowskiego, Fiołkowa, Gerberowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Kalinowa, Konwaliowa, Krasickiego-nr parzyste, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Nad Stawem, Nagietkowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Rumiankowa, Rumska, Różana, Stokrotkowa, Storczykowa, Żeromskiego, Żonkilowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Dębogórze część ul.: Borowikowa, Cytrynowa, Grzybowa, Jagodowa, Kukurydziana, Leśna Polana, Łubinowa, Oliwkowa, Owocowa, Partyzantów, Pomarańczowa, Poziomkowa, Roślinna (od nr 9 do końca-nr nieparzyste , od nr 32 do końca-nr parzyste), Rydzowa, Rzepakowa, Słonecznikowa, Wiosenna, Zielna, sołectwo Dębogórze Wybudowanie, sołectwo Kazimierz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Dębogórze część, ul. Bakaliowa, Chmielna, Dyniowa, Gronowa, Jęczmienna, Konopna, Koperkowa, Limonkowa, Lniana, Miętowa, Okopowa, Owsiana, Piwna, Paprykowa, Pomorska, Pszeniczna, Rumska, roślinna (nr nieparzyste od nr 1 do 7, numery parzyste od nr 2 do 30), Sezamkowa, Warzywna, Zbożowa, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Pogórze część ul. Adama Asnyka, Antoniego Abrahama, Broniewskiego, Floriana Ceynowy, Gabrieli Zapolskiej, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Henryka Sienkiewicza, I. K. Chodkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jana Tarnowskiego, Jana Zamoyskiego, Juliana Tuwima, Ludwika Mierosławskiego, Majakowskiego, Marii Konopnickiej, Marii Kownackiej, Piotra Skargi, Romualda Traugutta, Słowackiego, Stanisława Koniecpolskiego, Stanisława Potockiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Fikusa, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Szymona Czechowicza, Wiejska (nr nieparzyste do nr 23), Wisławy Szymborskiej, Władysława Reymonta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Pogórze część ul. Aleja Iberyjska, Almeryjska, Andaluzyjska, Antoniego Dobke, Aragońska, Barcelońska, Bolesława Prusa, Czesława Miłosza, Feliksa Dorsza, Haliny Poświatowskiej, Heleny Modrzejewskiej, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Józefa Bema, Józefa Wybickiego, Kanaryjska, Kastylijska, Katalońska, Kazimierza Pułaskiego, Kołłątaja, Krasickiego (numery nieparzyste), Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Jana Twardowskiego, Madrycka, Mauretańska, Mickiewicza, Piotra Baryki, Piotra Dunina, Stanisława Kulińskiego, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Różewicza, Toledańska, Wiejska (numery parzyste, numery nieparzyste od nr 27 do końca), Zbigniewa Herberta.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Pogórze część, ul. Stefana Czarnieckiego, Teodora Śliwińskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Pogórze część ul. Gen. W. Andersa, Hieronima Derdowskiego, Lotnicza, Mikołaja Firleja, Płk. Dąbka – nr. 298 i 314, Stanisława Staszica, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Suchy Dwór, ul. Adama Bahdaja, Karola Olgierda Borchardta, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Aleksandra Fredro, Witolda Gombrowicza-nr parzyste do nr 10, nr nieparzyste do nr 7, Hanny Januszewskiej, Mieczysława Jastruna, Franciszka Karpińskiego, Kukułcza, Kornela Makuszyńskiego, Orla, Agnieszki Osieckiej, Jana Parandowskiego, Jana Chryzostoma Paska, Pliszkowa, Przepiórcza, Słowikowa, Sowia, Leopolda Staffa, Szkolna-nr parzyste od nr 24 do końca, nr nieparzyste od nr 73 do końca, Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Suchy Dwór część : ul. Franciszka Fenikowskiego, Gałczyńskiego, Witolda Gombrowicza-nr parzyste od nr 12 do końca, nr nieparzyste od nr 9 do końca, Jana Kochanowskiego, Stanisława Lema, Bolesława Leśmiana, Gen. Stanisława Maczka, Zbigniewa Morsztyna, Zofii Nałkowskiej, Augustyna Necla, Wincentego Pola, Juliana Przybosia, Mikołaja Reja
Pokaż więcejkandydatliczba głosów