Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Stegna-ulice: Dworcowa, Grunwaldzka (nr nieparzyste od nr 17 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 30), Jagiełły, Jana Heweliusza, Jaśminowa, Konwaliowa, Kopernika, Kwiatowa, Nowa, Powstańców Warszawy (nr nieparzyste od nr 13 do nr 55 i parzyste od nr 30 do nr 70), Północna, Słoneczna, Wrzosowa, Zacisze
Pokaż więcej
Katarzyna Putko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(14,08%)
Mariusz Józef Ogrodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
190
(66,90%)
Renata Elżbieta Afeltowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
54
(19,01%)
Okręg 2
Stegna-ulice: Boczna, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Grunwaldzka (nr nieparzyste od nr 1 do nr 15A), Jana Długosza, Kościuszki, Leśna, Lipowa, Plażowa, Powstańców Warszawy (nr nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 28), Sikorskiego, Świerkowa, Wąska, Wczasowa, Wojska Polskiego, Zielna, Zielona.
Pokaż więcej
Piotr Stanisław Wiatr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(25,44%)
Magdalena Maria Haftkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
175
(60,98%)
Jarosław Stanisław Milewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
39
(13,59%)
Okręg 3
Stegna – ulice: Cegielniana, Dmowskiego, Gdańska (nr parzyste od nr 2 do nr 66 i nieparzyste od nr 1 do nr 21), Morska, Obozowa, Ogrodowa (nr parzyste od 2 do 12c i nr 42 i nr nieparzyste od nr 1a do nr 1a/L), Spacerowa
Pokaż więcej
Urszula Staszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(30,39%)
Robert Piotr Pruchno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
126
(69,61%)
Okręg 4
Stegna – ulice: Cisewo, Elbląska, Gdańska (nr nieparzyste od nr 23 do nr 59 i parzyste od nr 68 do nr 120), Krótka, Mennonitów, Ogrodowa (nr parzyste od nr 14 do 32 i nr nieparzyste od nr 1a/z do nr 7A), Okólna, Rycerska, Sportowa, Żuławska.
Pokaż więcej
Marzena Janiszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(15,76%)
Michał Tomasz Ligocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
113
(61,41%)
Zuzanna Paprocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
42
(22,83%)
Okręg 5
Rybina. Popowo, Głobica, Chorążówka
Pokaż więcej
Andrzej Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,11%)
Anna Maria Garbowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
148
(70,14%)
Mirosława Barbara Komorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
48
(22,75%)
Okręg 6
Tujsk, Nowotna, Świerznica
Pokaż więcej
Edyta Bronisława Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(33,63%)
Kamil Dominik Parol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
104
(46,64%)
Karolina Umiejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
44
(19,73%)
Okręg 7
Chełmek, Chełmek – Osada, Stobiec.
Pokaż więcej
Jarosław Milczanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(26,62%)
Mirosław Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
113
(73,38%)
Okręg 8
Dworek, Niedźwiedzica, Niedźwiedziówka, Stare Babki, Wybicko.
Pokaż więcej
Wioletta Beata Wiatr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(13,51%)
Małgorzata Natalia Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
91
(49,19%)
Adam Doliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
69
(37,30%)
Okręg 9
Broniewo, Bronowo, Szkarpawa, Wiśniówka.
Pokaż więcej
Bogumiła Zofia Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
0
(0,00%)
Okręg 10
Junoszyno. Stegienka, Stegienka – Osada
Pokaż więcej
Barbara Joanna Pietruszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(9,38%)
Małgorzata Mechlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
125
(55,80%)
Gabriela Joanna Danelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
78
(34,82%)
Okręg 11
Andrzej Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
152
(48,10%)
Anna Julia Lutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
164
(51,90%)
Okręg 12
Jantar – Leśniczówka, Mikoszewo
Pokaż więcej
Robert Jerzy Boreysza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(26,80%)
Marek Sulowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
115
(29,64%)
Brygida Drągowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KWIATKOWSKIEJ
169
(43,56%)
Okręg 13
Zygmunt Flejszar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
0
(0,00%)
Okręg 14
Przemysław, Izbiska
Pokaż więcej
Jan Hudomięt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
0
(0,00%)
Okręg 15
Książęce Żuławy, Żuławki
Pokaż więcej
Maciej Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
0
(0,00%)