Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bukowice, Klukowszczyzna
Pokaż więcej
Dorota Katarzyna Samociuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
26
(34,21%)
Krzysztof Wiącek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(65,79%)
Okręg 2
Bukowice-Kolonia, Mariampol. Nosów-Kolonia
Pokaż więcej
Bożena Wiktoria Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
69
(50,36%)
Janusz Mariusz Mirończuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(12,41%)
Damian Łukasz Hawryluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
51
(37,23%)
Okręg 3
Marcin Ignaciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
70
(60,34%)
Patryk Paweł Romanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(39,66%)
Okręg 4
Jagodnica, Zaberbecze
Pokaż więcej
Izabela Grażyna Szołucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
31
(33,70%)
Edyta Maria Paszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
61
(66,30%)
Okręg 5
Leśna Podlaska-ul. Moszyńskiego, ul. Bialska od nr 1 do 26 oraz od nr 28 do 30B
Pokaż więcej
Danuta Helena Kacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
67
(52,76%)
Anna Maria Sęk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(25,98%)
Janusz Stanisław Wyrzykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,26%)
Okręg 6
Leśna Podlaska-ul. Bialska od nr 27 do końca (numery nieparzyste), ul. Jana Pawła II, ul. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Łosicka, ul. Podleśna
Pokaż więcej
Marta Chomiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018
47
(33,81%)
Krzysztof Senczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(66,19%)
Okręg 7
Leśna Podlaska-ul. Bialska od 36 do końca (numery parzyste), ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna, ul. Wiejska
Pokaż więcej
Ryszard Nogaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
66
(52,80%)
Mariusz Śliwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(47,20%)
Okręg 8
Ludwinów, Nowa Bordziłówka
Pokaż więcej
Mateusz Kobryński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
83
(70,94%)
Anna Stanisława Harasimiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(29,06%)
Okręg 9
Krzysztof Kazimierz Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
47
(45,63%)
Krzysztof Tomasz Błażejak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(54,37%)
Okręg 10
Sylwia Barbara Zawiślak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(24,37%)
Kazimierz Antoni Jaszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(51,26%)
Krzysztof Jan Rabajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
29
(24,37%)
Okręg 11
Ossówka-Kolonia
Pokaż więcej
Przemysław Garbacik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
23
(31,94%)
Krzysztof Marek Koroluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(68,06%)
Okręg 12
Stara Bordziłówka
Pokaż więcej
Ewa Kulińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
0
(0,00%)
Okręg 13
Marek Andrzej Husiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
99
(68,75%)
Paweł Łukasz Denisiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(31,25%)
Okręg 14
Witulin-Kolonia
Pokaż więcej
Anna Filipiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
0
(0,00%)
Okręg 15
Agnieszka Nazaruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNYCH
0
(0,00%)