Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Balice
Pokaż więcej
Jan Ciężarkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(34,34%)
Stanisław Wcisło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYNICKI
130
(65,66%)
Okręg 2
Sołectwa: Bugaj, Kostera
Pokaż więcej
Mariola Barbara Hynek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
66
(47,83%)
Krzysztof Samburski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(52,17%)
Okręg 3
Sołectwa: Janowice Poduszowskie, Zawada
Pokaż więcej
Jadwiga Ewa Gubała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
140
(61,40%)
Józef Gas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(38,60%)
Okręg 4
Sołectwa: Falki, Rzeszutki
Pokaż więcej
Artur Patrzałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
86
(65,15%)
Renata Urszula Kuranda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(34,85%)
Okręg 5
Część sołectwa Gnojno: numery od 1 do 100
Pokaż więcej
Andrzej Bochnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
143
(68,75%)
Mariusz Kowalik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(31,25%)
Okręg 6
Część sołectwa Gnojno: numery od 101 do końca
Pokaż więcej
Maria Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
59
(31,89%)
Andrzej Kuranda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(68,11%)
Okręg 7
Sołectwa: Poręba, Pożogi
Pokaż więcej
Marian Okraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
74
(70,48%)
Józef Arendarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(29,52%)
Okręg 8
Sołectwo Gorzakiew
Pokaż więcej
Piotr Paweł Sołtysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
53
(57,61%)
Stanisław Wesołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(42,39%)
Okręg 9
Sołectwo Glinka
Pokaż więcej
Jerzy Mirosław Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Skadla
Pokaż więcej
Wincenty Ryszard Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
62
(69,66%)
Andrzej Dubielewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(30,34%)
Okręg 11
Sołectwo Jarząbki
Pokaż więcej
Andrzej Tadeusz Bartusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
109
(51,66%)
Anna Stanisława Poździoch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(48,34%)
Okręg 12
Sołectwa: Grabki Małe, Maciejowice, Ruda, Wólka Bosowska
Pokaż więcej
Kazimierz Janusz Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
75
(32,05%)
Beata Iwona Boś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(45,73%)
Maria Zofia Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYNICKI
52
(22,22%)
Okręg 13
Sołectwa: Płośnia, Wola Bokrzycka, Wola Zofiowska, Zofiówka
Pokaż więcej
Renata Krystyna Korcipa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
104
(54,45%)
Magdalena Izabela Podsiedlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(45,55%)
Okręg 14
Sołectwa: Janowice Raczyckie, Januszowice, Zagrody
Pokaż więcej
Damian Adam Hen
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
117
(58,21%)
Agata Segda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(41,79%)
Okręg 15
Sołectwo Raczyce
Pokaż więcej
Aneta Katarzyna Jurkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA I PRZYJAZNA GMINA
120
(64,17%)
Jan Stachowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(35,83%)