Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Aleksandrowo, Mikołajewo: (Smardzewo, Teodorowo)
Pokaż więcej
Krystyna Janina Kaźmirska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(67,91%)
Adam Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
69
(32,09%)
Okręg 2
Przedpełce: (Opatówiec), Słomkowo, Staroźreby-Hektary, Zdziar Mały: (Zdziar-Las)
Pokaż więcej
Andrzej Skierski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(46,39%)
Artur Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
59
(35,98%)
Okręg 3
Dąbrusk: (Mrówczewo), Stoplin, Nowe Staroźreby, Sędek, Przeciszewo-Kolonia
Pokaż więcej
Jadwiga Sobczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(47,24%)
Jacek Robert Jarco
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
86
(52,76%)
Okręg 4
Przeciszewo, Mieczyno, Bromierz, Nowy Bromierz.
Pokaż więcej
Halina Wicińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY BROMIERZ
43
(24,43%)
Kazimierz Klimkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(30,68%)
Grzegorz Roman Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
79
(44,89%)
Okręg 5
Bromierzyk, Nowy Bromierzyk, Worowice-Wyroby
Pokaż więcej
Ewa Adela Piasecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(71,43%)
Marcin Zawłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
50
(28,57%)
Okręg 6
Zdziar Wielki, Przedbórz: (Grabina), Dłużniewo: (Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe), Kierz, Goszczyno.
Pokaż więcej
Adam Wojciech Adamski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(46,61%)
Stanisław Grzegorz Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
126
(53,39%)
Okręg 7
Brudzyno, Strzeszewo, Rostkowo: (Rostkowo-Orszymowice), Krzywanice: (Krzywanice-Trojany)
Pokaż więcej
Dominik Roman Nowakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(42,86%)
Sławomir Zygmunt Mossakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
132
(57,14%)
Okręg 8
Karwowo-Podgórne: (Żochowo Stare), Płonna: (Żochówek), Bylino: (Nowe Żochowo, Krawieczyn), Sarzyn: (Zdziar-Łopatki), Begno
Pokaż więcej
Leszek Jędrzejczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(32,48%)
Daniel Siedlich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
158
(67,52%)
Okręg 9
Góra: (Nowa Góra, Marychnów).
Pokaż więcej
Jacek Piegat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JACKA PIEGATA"
37
(11,82%)
Andrzej Cybulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(23,00%)
Maria Bożykowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(12,46%)
Zbigniew Paweł Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
165
(52,72%)
Okręg 10
Rogowo, Nowa Wieś: (Piączyn), Szulbory: (Ostrzykowo, Ostrzykówek)
Pokaż więcej
Krzysztof Wacław Dwojewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(51,75%)
Seweryn Stefan Pessel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
124
(48,25%)
Okręg 11
Staroźreby-(ulice: Sportowa, Klonowa, Lipowa, Akacjowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Jodłowa, Mostowa (Staroźreby-Kolonia)
Pokaż więcej
Danuta Wanda Siedlich
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(15,96%)
Łukasz Kinalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY
129
(68,62%)
Iwona Jakóbiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
29
(15,43%)
Okręg 12
Staroźreby-ulice: (Targowa, Trzydziestolecia, Wiatraczna, Kościelna).
Pokaż więcej
Krzysztof Szczepan Kowalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MIESZKAŃCY STAROŹREB”
0
(0,00%)
Okręg 13
Staroźreby-ulice: (Fryderyka Chopina, Piękna, Jesienna, Strażacka, Mikołaja Kopernika, Młodzieżowa, Chabrowa, 11 Listopada, Jaśminowa, Słoneczna, Marii Skłodowskiej, Janusza Korczaka, Północna, Kwiatowa, Spokojna, Zacisze).
Pokaż więcej
Łukasz Jarczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZ JARCZYŃSKI - W TROSCE O MIESZKAŃCÓW I OTOCZENIE
54
(19,85%)
Małgorzata Ryzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZRZESZENI DLA MIESZKAŃCÓW
82
(30,15%)
Tomasz Karpiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
136
(50,00%)
Okręg 14
Staroźreby-ulice: (Szkolna, Sienkiewicza, Kościuszki, Plac Bojowników, Krótka, Wieczorka, Płocka).
Pokaż więcej
Wojciech Koziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(34,90%)
Kamil Groszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
166
(65,10%)
Okręg 15
Staroźreby-ulice: (Polna, Wiosenna, Tęczowa, Partyzantów, Żwirki i Wigury, Głowackiego, Parkowa).
Pokaż więcej
Grzegorz Pikalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(53,24%)
Włodzimierz Piotr Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNICY GMINY STAROŹREBY
65
(46,76%)