Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Leszek Stefan Pękala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Piotr Tarasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Dęba-Kolonia, Strzęboszów
Pokaż więcej
Bogusław Stanisław Milcarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(53,52%)
Katarzyna Maria Bryk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(46,48%)
Okręg 4
część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 1 do Nr 73A
Pokaż więcej
Katarzyna Edyta Bodasińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(22,50%)
Jadwiga Makówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
36
(30,00%)
Szymon Albin Biały
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(47,50%)
Okręg 5
część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 74 do Nr 109
Pokaż więcej
Grażyna Barbara Anioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(17,50%)
Gerard Pachuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
36
(30,00%)
Agnieszka Pluta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(52,50%)
Okręg 6
część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 110 do końca oraz Cieklińsko
Pokaż więcej
Renata Barbara Maligłówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(32,17%)
Andrzej Pękala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(67,83%)
Okręg 7
Wyszyna Rudzka, Wyszyna Machorowska, Maleniec
Pokaż więcej
Ryszard Andrzej Bajer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(44,17%)
Grzegorz Jan Paczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(55,83%)
Okręg 8
Wyszyna Fałkowska
Pokaż więcej
Aleksander Stefan Jerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
14
(17,72%)
Wioletta Flejterska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(82,28%)
Okręg 9
Kołoniec, Machory, Tama
Pokaż więcej
Lucyna Strychalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
33
(24,26%)
Agnieszka Harbat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
60
(44,12%)
Marcin Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(31,62%)
Okręg 10
część miejscowości: Młotkowice od Nr 1 do Nr 73
Pokaż więcej
Artur Sebastian Baliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(46,51%)
Piotr Wawrzyniec Pałgan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(53,49%)
Okręg 11
część miejscowości: Młotkowice od Nr 74 do końca
Pokaż więcej
Zofia Pilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
64
(68,09%)
Alojzy Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(31,91%)
Okręg 12
część miejscowości: Lipa od Nr 1 do Nr 64
Pokaż więcej
Andrzej Białkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(44,19%)
Michał Karol Kuleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
24
(27,91%)
Tomasz Rowiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(27,91%)
Okręg 13
część miejscowości: Lipa od Nr 64A do końca
Pokaż więcej
Michał Wojnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(56,41%)
Kamil Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
34
(43,59%)
Okręg 14
Cis, Hucisko
Pokaż więcej
Jacek Bogusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(22,22%)
Stefan Prysak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY SAMORZĄD
20
(20,20%)
Karolina Małgorzata Barcicka-Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY BARCICKIEJ-KACZOR BEZPARTYJNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CISU
31
(31,31%)
Grzegorz Janusz Rzadkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(26,26%)
Okręg 15
Tadeusz Andrzej Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(42,31%)
Małgorzata Wydra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(57,69%)