Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Anielów, Ostrożeń Pierwszy. Ostrożeń Drugi, Trzcianka
Pokaż więcej
Waldemar Marek Jurczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(6,78%)
Sławomir Waldemar Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
137
(38,70%)
Sławomir Paziewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193
(54,52%)
Okręg 2
Gończyce: nr 1 - 59 i od nr 113 do końca
Pokaż więcej
Piotr Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
145
(58,00%)
Wiesław Stanisław Garnek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(42,00%)
Okręg 3
Gończyce: nr 60 - 112, ul. Osiedlowa, Parkowa
Pokaż więcej
Danuta Białapko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
150
(69,77%)
Kazimierz Paciorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(30,23%)
Okręg 4
Mirosław Owczarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Kownacica, Przyłęk
Pokaż więcej
Agata Elżbieta Rucińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(42,13%)
Rafał Talarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(57,87%)
Okręg 6
Kaleń Pierwszy, Sokół
Pokaż więcej
Dariusz Paweł Kościesza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(9,38%)
Tomasz Bieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
168
(65,63%)
Grzegorz Czamara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(25,00%)
Okręg 7
Sobolew: ul. Milanowska, Poprzeczna, Żelechowska, Osiedlowa
Pokaż więcej
Ireneusz Zenon Płatek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(14,34%)
Jarosław Wiśnioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
89
(36,48%)
Danuta Maria Błachnio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(49,18%)
Okręg 8
Sobolew: ul. Kownacka, Leśna od nr 71 do końca, ul. Polna, Sosnowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
Zbigniew Winiusz Apolinarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
71
(49,31%)
Marian Lipiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(50,69%)
Okręg 9
Sobolew: ul. Jana Pawła II, Kardynała Wyszyńskiego, Krępska, Leszowa, Leśna nr 1 - 70, ul. Łaskarzewska, Podługi, Spokojna, Wiosenna 9 i od nr 11 do końca, ul. Wspólna
Pokaż więcej
Witold Marian Paziewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(50,44%)
Renata Maria Gąska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
113
(49,56%)
Okręg 10
Sobolew: ul. 3 - go Maja, Długa, Działkowa, Kolejowa, Marzysza, Rynek, Słoneczna, Targowa, Wesoła, Wiejska, Wiosenna nr 1 - 8 i 10, ul. Zaciszna
Pokaż więcej
Elżbieta Kostyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
150
(61,73%)
Leszek Dariusz Urawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(38,27%)
Okręg 11
Sobolew: ul. Dębowa, Kościuszki nr 56 - 100 i 102, ul. Leszczynowa, Maciejowicka, Projektowana, Spacerowa, Antenowa
Pokaż więcej
Arnold Józef Mysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(31,37%)
Jan Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175
(68,63%)
Okręg 12
Sobolew: ul. Brzozowa, Kościelna, Kościuszki nr 101 i od 103 do końca, ul. Krótka, Pagórkowata, Piaskowa, Podlasie, Widokowa
Pokaż więcej
Marcin Jakub Wiśnioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
106
(43,27%)
Maria Hanna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(56,73%)
Okręg 13
Sobolew: ul. Klonowa, Kościuszki nr 1 - 55, ul. Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Onufrego Błachnio, Sądowa, Zielna
Pokaż więcej
Hanna Matyska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
108
(49,54%)
Andrzej Goliszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(50,46%)
Okręg 14
Grabniak, Kaleń Drugi
Pokaż więcej
Anna Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBOLEW
154
(63,37%)
Małgorzata Stoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(36,63%)
Okręg 15
Godzisz, Kobusy, Nowa Krępa
Pokaż więcej
Mirosław Śliz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)