Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nidzica: 1 Maja, 3 Maja, Barke, Boczna, Brzozowa, Bystra, Długa, Dubieńska, Działdowska, Generała Bema, Grunwaldzka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kętrzyńskiego, Kilińskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krzywa, Leśna, Linki, Łąkowa, Mazurska, Młynarska, Murzynowskiego, Nowa, Ogrodowa, Olsztyńska, Osińskiego, Owocowa, Piaskowa, Pieniężnego, Plac Kosmonautów, Plac ks. Władysława Sudzińskiego, Plac Wojciecha z Brudzewa, Polna, Przemysłowa, Rataja, Robotnicza, Rzemieślnicza, Sportowa, Szerokopaś, Towarowa, Traugutta, Wincentego Pola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ewa Kalecińska
106
(3,74%)
-
6
Karol Kuczyński
24
(0,85%)
-
7
Izabela Rybacka
53
(1,87%)
-
3
Mirosław Wojciech Romański
45
(1,59%)
-
2
Mieczysław Ludwik Szpejna
160
(5,65%)
-
1
Józef Kotwicki
182
(6,43%)
-
5
Katarzyna Lucyna Karpińska
34
(1,20%)
-
8
Dorota Ewa Kaliszewska
25
(0,88%)
-
9
Jacek Walewski
74
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI
-
1
Paweł Przybyłek
394
(13,91%)
-
2
Tadeusz Andrzej Danielczyk
185
(6,53%)
-
7
Małgorzata Beata Fydrych
44
(1,55%)
-
6
Agnieszka Barbara Szarmach
57
(2,01%)
-
9
Ewa Agnieszka Sarbiewska
87
(3,07%)
-
3
Monika Ewa Bielasta
104
(3,67%)
-
5
Waldemar Jan Słupski
147
(5,19%)
-
4
Piotr Paweł Ruciński
55
(1,94%)
-
8
Andrzej Arcyz
204
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
-
3
Magdalena Olimpia Szypulska
26
(0,92%)
-
4
Artur Adam Pięta
110
(3,88%)
-
5
Małgorzata Zwierzchowska
33
(1,17%)
-
7
Jolanta Anna Szczepkowska
22
(0,78%)
-
1
Waldemar Pyracki
305
(10,77%)
-
9
Leszek Adam Śpiewak
156
(5,51%)
-
6
Tadeusz Galas
38
(1,34%)
-
2
Marek Kierzkowski
127
(4,48%)
-
8
Anna Wińska
35
(1,24%)
Okręg 2
Nidzica: 11 Listopada, Aleja Sprzymierzonych, Aleja Wojska Polskiego, Bałtycka, Bukowa, Bursztynowa, Cegielniana, Cicha, Dębowa, Dobra, Dolna, Górna, Ignacego Krasickiego, Jasna, Jesionowa, Kajki, Klonowa, Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Krucza, Krzemowa, Kwiatowa, Leona Marchlewskiego, Letnia, Limanowskiego, Mickiewicza, Miła, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Morelowa, Murarska, Narutowicza, Nowomiejska, Pawia, Piękna, Plac Lotników, Plac Pokoju, Plac Róż, Plac Wolności, Platynowa, Pocztowa, Pogodna, Porzeczkowa, Prusa, Przechodnia, Radosna, Ratuszowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrna, Steffena, Śliwkowa, Świerkowa, Tatarska, Warmińska, Warszawska, Wesoła, Wilcza, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wspólna, Wyborska, Wyspiańskiego, Zamkowa, Zielona, Złota, Żeromskiego, Żurawia, Żwirowa, Żywiczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marzena Świderska
67
(2,31%)
-
2
Daniel Krysiak
42
(1,45%)
-
8
Maria Szyszkowska
24
(0,83%)
-
1
Włodzimierz Kawecki
179
(6,18%)
-
7
Małgorzata Gorczyca
26
(0,90%)
-
5
Dariusz Iwanicki
37
(1,28%)
-
4
Andrzej Michał Ruś
284
(9,81%)
-
6
Jerzy Wyrębek
69
(2,38%)
-
9
Bogumiła Rutkowska
71
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI
-
1
Magdalena Łączkowska
267
(9,22%)
-
3
Krzysztof Żukowski
197
(6,80%)
-
8
Anna Katarzyna Kobus
50
(1,73%)
-
7
Justyna Lidia Lewandowska
36
(1,24%)
-
2
Andrzej Marcjanik
291
(10,05%)
-
6
Robert Stanisław Wojciechowski
96
(3,32%)
-
9
Rafał Siekierski
78
(2,69%)
-
5
Piotr Kazimierz Czapiewski
65
(2,25%)
-
4
Irena Halicka
151
(5,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
-
1
Robert Piotr Stasiukiewicz
215
(7,43%)
-
7
Dominika Wiśniewska
23
(0,79%)
-
2
Agnieszka Tańska
108
(3,73%)
-
4
Dorota Burska
78
(2,69%)
-
5
Konrad Jan Księżniak
116
(4,01%)
-
8
Wioletta Łubińska
15
(0,52%)
-
6
Marcin Adam Skibniewski
29
(1,00%)
-
3
Marek Kopka
110
(3,80%)
-
9
Jacek Zieliński
171
(5,91%)
Okręg 3
Sołectwa: Bartoszki, Bolejny, Dobrzyń, Frąknowo, Grzegórzki, Jabłonka, Kamionka, Kanigowo, Likusy, Litwinki, Łyna, Łysakowo, Magdaleniec, Módłki, Napiwoda, Nibork Drugi, Olszewo, Orłowo, Piątki, Piotrowice, Radomin, Rączki, Rozdroże, Szerokopaś, Tatary, Wały, Waszulki, Wietrzychowo, Wikno, Wólka Orłowska, Zagrzewo, Załuski, Zimna Woda, Żelazno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Waldemar Pszczółkowski
85
(3,35%)
-
1
Marcin Paliński
254
(10,01%)
-
7
Bogumiła Joanna Adamska
15
(0,59%)
-
9
Karolina Kurlandzka
18
(0,71%)
-
8
Sylwia Tkaczyk
19
(0,75%)
-
4
Krzysztof Korzeniewski
77
(3,04%)
-
3
Leszek Dariusz Pepłowski
162
(6,39%)
-
6
Mirosław Sobka
36
(1,42%)
-
5
Anita Klimczak
72
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POPARCIA JACKA KOSMALI
-
6
Iwona Zwierzchowska
69
(2,72%)
-
3
Władysław Szczepan Kowalczyk
98
(3,86%)
-
5
Alicja Olszowa
81
(3,19%)
-
1
Jacek Kosmala
611
(24,08%)
-
2
Adam Grudkowski
116
(4,57%)
-
4
Bożena Anna Karwowska
83
(3,27%)
-
9
Jarosław Mergalski
96
(3,78%)
-
7
Jarosław Mariusz Juchniewicz
40
(1,58%)
-
8
Weronika Wilim
74
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT
-
4
Jan Jakubowski
36
(1,42%)
-
6
Rafał Kawiecki
83
(3,27%)
-
9
Edyta Głażewska
36
(1,42%)
-
5
Monika Anna Jędrzejek
8
(0,32%)
-
8
Dariusz Gólnik
125
(4,93%)
-
1
Małgorzata Rzeźnik
83
(3,27%)
-
7
Małgorzata Pusz
12
(0,47%)
-
2
Wiesław Halicki
102
(4,02%)
-
3
Urszula Wójcik
46
(1,81%)