Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Jaszczurowa, Jazowa
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Ciołkosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(43,21%)
Renata Rymarska-Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
159
(56,79%)
Okręg 2
Sołectwa: Kalembina, Kożuchów
Pokaż więcej
Zbigniew Miga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(20,69%)
Janusz Józef Kawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PLUS
114
(32,76%)
Adam Antoni Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
162
(46,55%)
Okręg 3
Sołectwa: Kozłówek, Oparówka
Pokaż więcej
Kazimierz Jakobsze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Markuszowa numery: 1 - 23, 24 - 27, 29 - 31, 35, 35a, 107 - 113, od 116 do końca
Pokaż więcej
Adela Józefa Lodarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PLUS
36
(25,00%)
Tadeusz Kolbusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
108
(75,00%)
Okręg 5
Sołectwo Markuszowa numery: 23a, 28, 32 - 34, 36 - 106a, 114 - 115
Pokaż więcej
Janina Godek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(12,03%)
Eugeniusz Świstak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PLUS
79
(59,40%)
Zofia Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
38
(28,57%)
Okręg 6
Sołectwo Niewodna
Pokaż więcej
Zenon Stanisław Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Pstrągówka
Pokaż więcej
Maria Danuta Wąś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(16,34%)
Bogusław Piotr Furtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
169
(83,66%)
Okręg 8
Sołectwo Różanka numery: 26 - 89, 163 - 206
Pokaż więcej
Kazimierz Henryk Pęczar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Różanka numery: 1 - 25, 90 - 162A, od nr 207 do końca
Pokaż więcej
Elżbieta Szypuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(30,60%)
Ryszard Antoni Strzępek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
127
(69,40%)
Okręg 10
Sołectwo Tułkowice
Pokaż więcej
Stanisław Franciszek Rokosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Szufnarowa numery: 1 - 100, 217 - 270
Pokaż więcej
Łukasz Dziok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Szufnarowa numery: 101 - 216, od nr 271 do końca
Pokaż więcej
Zofia Stanisława Boruta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Wiśniowa numery: 101 - 186, 242 - 272, 288 - 289, 291
Pokaż więcej
Marek Armata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(45,38%)
Wanda Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
142
(54,62%)
Okręg 14
Sołectwo Wiśniowa numery: 187 - 241, 286 - 287, 290 - 292 parzyste, od nr 293 do końca
Pokaż więcej
Włodzimierz Ryszard Pietryka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Wiśniowa numery: 1 - 100c, 273 - 285A
Pokaż więcej
Zofia Cierpiał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)