Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bąkowo, Dolno, Glewnik
Pokaż więcej
Agnieszka Priadka-Pałasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
28
(31,11%)
Tomasz Zacholski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
62
(68,89%)
Okręg 2
Trzebielino-ulice: Krótka, Pomorska-numery od 26 do 50 (parzyste), Sportowa, Wiejska
Pokaż więcej
Maciej Kacper Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
15
(11,19%)
Mariusz Zbigniew Szarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
63
(47,01%)
Grażyna Halina Pszeniczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY PSZENICZNEJ
56
(41,79%)
Okręg 3
Toczek, Trzebielino-ulice: Cisowa, Jeziorna, Leśna, Pomorska numery domów od 1 do 77 (nieparzyste), Sosnowa, Świerkowa
Pokaż więcej
Henryk Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
58
(34,52%)
Marek Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
110
(65,48%)
Okręg 4
Szczyciec, Trzebielino ulice: Ku Słońcu, Młodzieżowa, Pomorska-numery od 2 do 24 (parzyste), Wspólna, Zielona
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Nakonieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
14
(19,44%)
Jerzy Stanisław Tarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
58
(80,56%)
Okręg 5
Owczary, Poborowo
Pokaż więcej
Iwona Barbara Etmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
11
(11,83%)
Andrzej Jerzy Labuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
45
(48,39%)
Anna Dzierżak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY DZIERŻAK
37
(39,78%)
Okręg 6
Cetyń, Wargoszewo
Pokaż więcej
Marcin Franciszek Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
0
(0,00%)
Okręg 7
Bożanka, Broczyna, Czarnkowo, Gradki Dolne, Popielewo
Pokaż więcej
Danuta Alicja Ogińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
56
(69,14%)
Mirosława Melchert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
25
(30,86%)
Okręg 8
Starkowo, Starkówko
Pokaż więcej
Ewa Małgorzata Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
0
(0,00%)
Okręg 9
Zielin-ulice: Aleja Bukowa, Główna, Kolejowa, Ogrodowa, Polna, Słoneczna
Pokaż więcej
Ireneusz Młocicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
53
(46,90%)
Krzysztof Andrzej Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
60
(53,10%)
Okręg 10
Zielin-ulice: Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Pogodna
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Sztobnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
16
(18,39%)
Natalia Grażyna Kotłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
23
(26,44%)
Piotr Tadeusz Jażdżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY PSZENICZNEJ
48
(55,17%)
Okręg 11
Ciemnica, Gumieniec, Kleszczewo, Miszewo, Radaczewo
Pokaż więcej
Mariusz Adam Zasada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
72
(54,14%)
Andrzej Zygmunt Grzybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
61
(45,86%)
Okręg 12
Suchorze-ulice: Bytowska, Dębowa, Olchowa, Sławieńska, Słupska
Pokaż więcej
Ewa Wilma-Guzowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
38
(47,50%)
Józefa Beata Reclaw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
42
(52,50%)
Okręg 13
Suchorze-ulice: Jarzębinowa, Lipowa
Pokaż więcej
Tadeusz Półtorak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
29
(32,95%)
Bogdan Andrzej Piechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
59
(67,05%)
Okręg 14
Suchorze-ulice: Brzozowa, Malownicza, Spacerowa, Szkolna, Widokowa, Uliszkowice, Zielin Górny
Pokaż więcej
Joanna Teresa Wojtyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
44
(59,46%)
Karolina Wiktoria Jedlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
30
(40,54%)
Okręg 15
Moczydło, Myślimierz, Objezierze
Pokaż więcej
Mariusz Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRYGONIS
35
(44,87%)
Władysław Jan Szarpak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TRZEBIELINO
43
(55,13%)