Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Czajków: Część sołectwa Czajków od nr 1 do nr 54, Osiedle Słoneczne
Pokaż więcej
Andrzej Józef Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
80
(55,94%)
Ewa Maria Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(44,06%)
Okręg 2
Sołectwo Czajków: Część sołectwa Czajków od nr 55 do nr 126
Pokaż więcej
Marcin Piotr Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
0
(0%)
Agnieszka Beata Zadka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(42,99%)
Okręg 3
Sołectwo Czajków: Część sołectwa Czajków od nr 127 do nr 185A, ul. Leśna
Pokaż więcej
Iwona Justyna Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
80
(63,49%)
Marek Wrzosek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(36,51%)
Okręg 4
Sołectwo Czajków: Część sołectwa Czajków od nr 186 do nr 210
Pokaż więcej
Stanisław Krzywaźnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
47
(64,38%)
Monika Podgórska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(35,62%)
Okręg 5
Sołectwo Czajków: Część sołectwa Czajków od nr 211 do nr 253/4
Pokaż więcej
Paweł Sibiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Klon: Część sołectwa Klon nr 1 do nr 32
Pokaż więcej
Bartosz Paweł Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
38
(58,46%)
Włodzimierz Grzegorz Kofel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(41,54%)
Okręg 7
Sołectwo Klon: Część sołectwa Klon od nr 33 do nr 113
Pokaż więcej
Bolesław Leon Zadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
55
(59,14%)
Waldemar Marek Pacyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(40,86%)
Okręg 8
Sołectwo Mielcuchy: Część sołectwa Mielcuchy od nr 1 do nr 49, od nr 90 do nr 92
Pokaż więcej
Maria Bronisława Kobiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
78
(60,47%)
Joanna Aleksandra Bachor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4
(3,10%)
Małgorzata Katarzyna Wolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(36,43%)
Okręg 9
Sołectwo Mielcuchy: Część sołectwa Mielcuchy od nr 50 do nr 89
Pokaż więcej
Henryk Wyrwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo Mielcuchy Pierwsze
Pokaż więcej
Marta Kazimiera Kobiela-Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
25
(34,72%)
Bożena Mariola Wysota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(65,28%)
Okręg 11
Sołectwo Michałów
Pokaż więcej
Roman Adam Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
26
(45,61%)
Agnieszka Klimek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(38,60%)
Mirosław Roman Bolsewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(15,79%)
Okręg 12
Sołectwo Muchy: Część sołectwa Muchy od nr 1 do nr 33
Pokaż więcej
Jan Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
42
(61,76%)
Jacek Wojciech Golanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(38,24%)
Okręg 13
Sołectwo Muchy: Część sołectwa Muchy od nr 34 do nr 75
Pokaż więcej
Danuta Kasperska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Salamony I
Pokaż więcej
Ewa Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Salamony II
Pokaż więcej
Paweł Wojciech Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOSPODARNI RAZEM”
0
(0,00%)