Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jasienica, Jaworze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
-
3
Edward Kenig
634
(4,93%)
-
2
Władysława Gańczarczyk
653
(5,08%)
-
1
Jan Roman Borowski
1 547
(12,03%)
-
4
Krzysztof Józef Kuś
375
(2,92%)
-
5
Jacek Tadeusz Czader
996
(7,74%)
-
6
Beata Sylwia Zmełty
329
(2,56%)
-
8
Marian Machalica
345
(2,68%)
-
7
Renata Anna Polak
295
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Magdalena Elżbieta Wawrzeczko
401
(3,12%)
-
5
Irena Krystyna Konior
162
(1,26%)
-
3
Katarzyna Joanna Dyaczyńska
308
(2,40%)
-
2
Damian Marcin Kowalewski
570
(4,43%)
-
6
Paweł Zbigniew Piwowarczyk
76
(0,59%)
-
7
Adrian Krzysztof Uchyła
123
(0,96%)
-
8
Magdalena Iwona Sadlik-Lenczewska
196
(1,52%)
-
1
Józef Herzyk
1 249
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Bogdan Zdzisław Małek
106
(0,82%)
-
2
Zdzisław Edward Bylok
996
(7,74%)
-
1
Andrzej Wiesław Sowa
360
(2,80%)
-
4
Aniela Helena Jakubiec
165
(1,28%)
-
3
Mariola Renata Golik
77
(0,60%)
-
7
Nina Ewa Wiencek-Socha
57
(0,44%)
-
6
Marian Piotr Kłaptocz
64
(0,50%)
-
8
Adam Kazimierz Czerwiński
55
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA
-
1
Sławomir Masny
609
(4,74%)
-
2
Wojciech Jan Zawada
745
(5,79%)
-
3
Leszek Bogdan Obracaj
538
(4,18%)
-
6
Natalia Katarzyna Janica
84
(0,65%)
-
4
Janina Holeksa
219
(1,70%)
-
5
Malwina Anna Kleszcz
423
(3,29%)
-
7
Stanisława Szczotka
48
(0,37%)
-
8
Katarzyna Małgorzata Mróz-Karosek
55
(0,43%)
Okręg 2
Czechowice-Dziedzice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
-
2
Bolesław Andrzej Jonkisz
487
(2,58%)
-
1
Stanisław Józef Pięta
1 224
(6,50%)
-
6
Jacek Leszek Kroczek
270
(1,43%)
-
4
Łukasz Mateusz Siekliński
269
(1,43%)
-
5
Alicja Weronika Mizera
449
(2,38%)
-
10
Mirosław Aleksander Greczka
624
(3,31%)
-
7
Katarzyna Monika Janusz-Dąbrowska
43
(0,23%)
-
9
Magdalena Maria Honkisz
105
(0,56%)
-
3
Kazimierz Kocur
382
(2,03%)
-
8
Barbara Maria Rauer
63
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Michał Stanisław Piechowicz
256
(1,36%)
-
2
Artur Rafał Rzepecki
488
(2,59%)
-
3
Krzysztof Andrzej Zuber
439
(2,33%)
-
1
Barbara Lucyna Adamska
1 442
(7,65%)
-
4
Anna Katarzyna Sztender
223
(1,18%)
-
6
Alojzy Antoni Danel
174
(0,92%)
-
5
Kamila Anna Tittor
174
(0,92%)
-
7
Jan Józef Holisz
247
(1,31%)
-
10
Stanisław Andrzej Pisarek
487
(2,58%)
-
9
Krystyna Gwizdoń
433
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Dorota Stanisława Ligas
50
(0,27%)
-
3
Mirosław Marian Ostyński
68
(0,36%)
-
1
Katarzyna Irena Adamiec
670
(3,56%)
-
2
Jarosław Wawak
248
(1,32%)
-
5
Anna Brygida Handzlik
131
(0,70%)
-
6
Andrzej Krzysztof Mikołajek
28
(0,15%)
-
10
Robert Władysław Jaromin
99
(0,53%)
-
7
Marta Agata Szatanik
92
(0,49%)
-
9
Weronika Marta Stryczek-Sroczyńska
63
(0,33%)
-
8
Piotr Guzy
81
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA
-
7
Barbara Rozalia Parchańska
322
(1,71%)
-
4
Marcin Andrzej Dziki
911
(4,84%)
-
9
Edward Stanisław Kóska
343
(1,82%)
-
10
Grzegorz Wojciech Tomaszczyk
322
(1,71%)
-
8
Maria Elżbieta Szkucik
327
(1,74%)
-
5
Maryla Ewa Skwark
704
(3,74%)
-
3
Ewa Maria Kmiecik-Wronowicz
1 019
(5,41%)
-
6
Krzysztof Józef Bergel
528
(2,80%)
-
1
Grzegorz Leon Kotowicz
3 713
(19,71%)
-
2
Zdzisław Badowski
842
(4,47%)
Okręg 3
Bestwina, Wilamowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
-
2
Dorota Beata Nikiel
1 048
(9,27%)
-
3
Dorota Agnieszka Kóska-Beniowska
385
(3,41%)
-
4
Jacek Michał Wójcik
442
(3,91%)
-
7
Marcin Pasierbek
271
(2,40%)
-
6
Urszula Anna Kal
269
(2,38%)
-
5
Renata Katarzyna Nycz
382
(3,38%)
-
1
Jerzy Kubik
1 277
(11,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Stanclik
1 143
(10,11%)
-
7
Grażyna Irena Faruga
253
(2,24%)
-
5
Tadeusz Kozieł
564
(4,99%)
-
4
Małgorzata Maria Jurczyk
171
(1,51%)
-
2
Łukasz Grzegorz Pasierbek
623
(5,51%)
-
3
Jerzy Wróbel
546
(4,83%)
-
6
Wiesława Maria Ochman-Szeliga
414
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Sadlok
662
(5,86%)
-
7
Marek Józef Pękala
140
(1,24%)
-
1
Grzegorz Ryszard Gawęda
681
(6,02%)
-
4
Krystyna Zofia Norymberczyk
143
(1,27%)
-
5
Anna Mynarska
163
(1,44%)
-
3
Cecylia Władysława Puzoń
160
(1,42%)
-
6
Karol Tadeusz Sztafiński
115
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA
-
1
Bogusław Kazimierz Stolarczyk
612
(5,41%)
-
2
Klaudia Agnieszka Mandla
94
(0,83%)
-
3
Jerzy Andrzej Zużałek
482
(4,26%)
-
6
Joanna Kinga Słowińska
39
(0,35%)
-
4
Mirosław Antoni Olek
93
(0,82%)
-
7
Tadeusz Kazimierz Wróbel
75
(0,66%)
-
5
Elżbieta Barbara Dyrda
57
(0,50%)
Okręg 4
Kozy, Porąbka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
-
1
Andrzej Antoni Płonka
2 206
(17,52%)
-
2
Krzysztof Jan Laszczak
450
(3,57%)
-
3
Gabriela Grabka-Grzechynia
797
(6,33%)
-
4
Marek Mariusz Małecki
384
(3,05%)
-
7
Kazimierz Gałuszka
388
(3,08%)
-
5
Krystyna Agnieszka Rus
208
(1,65%)
-
6
Marta Krystyna Zaręba
296
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Krystyna Szymla-Matusiak
244
(1,94%)
-
3
Alicja Teresa Młynarska-Mazur
596
(4,73%)
-
5
Patryk Łukasz Owcarz
294
(2,33%)
-
4
Joanna Gabriela Woźniak
339
(2,69%)
-
6
Rafał Józef Szczotka
73
(0,58%)
-
1
Grzegorz Władysław Szetyński
2 252
(17,88%)
-
2
Krzysztof Jakub Chodorowski
1 106
(8,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewa Katarzyna Jurzak
199
(1,58%)
-
1
Edward Stanisław Kućka
814
(6,46%)
-
6
Elżbieta Aleksandra Malarz
261
(2,07%)
-
5
Barbara Elżbieta Kotlarczyk
83
(0,66%)
-
3
Zygmunt Bakalarski
174
(1,38%)
-
2
Paweł Adam Handzlik
257
(2,04%)
-
7
Stanisław Wojtyła
91
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA
-
2
Maciej Krakowiński
337
(2,68%)
-
1
Mariusz Andrzej Herma
452
(3,59%)
-
5
Magdalena Anna Żaczek-Paszek
67
(0,53%)
-
3
Teresa Elżbieta Barecka
138
(1,10%)
-
4
Mirosław Wacław Michalski
88
(0,70%)
Okręg 5
Szczyrk, Buczkowice, Wilkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
-
3
Adam Urban Caputa
972
(7,62%)
-
4
Stefania Gertruda Byrdy
322
(2,53%)
-
7
Bogdan Jakub Wandzel
248
(1,95%)
-
5
Maria Weronika Rączka
251
(1,97%)
-
6
Bożena Antonina Jakubiec
483
(3,79%)
-
2
Roman Michał Migdał
715
(5,61%)
-
1
Helena Byrdy-Przybyła
1 378
(10,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mateusz Rafał Miska
78
(0,61%)
-
3
Jadwiga Maria Podolak
305
(2,39%)
-
6
Józef Roman Przybyła
189
(1,48%)
-
2
Janina Janica-Piechota
1 068
(8,38%)
-
7
Katarzyna Iwona Uroda
371
(2,91%)
-
1
Józef Antoni Świerczek
1 357
(10,64%)
-
4
Alina Anna Toborek
623
(4,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Michał Górny
477
(3,74%)
-
1
Grzegorz Zdzisław Gabor
1 351
(10,60%)
-
3
Marcjanna Romana Mynarska
166
(1,30%)
-
5
Józef Kruczek
141
(1,11%)
-
6
Anna Patrycja Kuna
85
(0,67%)
-
4
Alicja Anna Gruszecka
191
(1,50%)
-
7
Katarzyna Maria Lalik
149
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA
-
3
Stanisław Łaciak
254
(1,99%)
-
5
Anna Ewa Kurkowska-Chwastek
82
(0,64%)
-
1
Alicja Maria Jędraszewska
877
(6,88%)
-
2
Adam Grzegorz Żabka
167
(1,31%)
-
4
Maria Jadwiga Bylok
95
(0,75%)
-
6
Radosław Jan Foryś
111
(0,87%)
-
7
Jerzy Więzik
244
(1,91%)