Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Sorkwity: ul. Szkolna
Pokaż więcej
Mariola Plichta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
126
(73,68%)
Anna Onisiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(26,32%)
Okręg 2
Część Sołectwa Sorkwity: z wyłączeniem ul. Szkolnej
Pokaż więcej
Danuta Kozak-Ławińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
71
(57,72%)
Małgorzata Raj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(42,28%)
Okręg 3
Sołectwo: Pustniki, Stama
Pokaż więcej
Tadeusz Nosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
58
(49,57%)
Zuzanna Iwona Świniarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII GAŁĄZKA
59
(50,43%)
Okręg 4
Sołectwo: Maradki, Jędrychowo
Pokaż więcej
Marianna Kordal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
66
(44,30%)
Maria Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII GAŁĄZKA
83
(55,70%)
Okręg 5
Sołectwo: Nibork, Stary Gieląd
Pokaż więcej
Barbara Jadwiga Zmitrowicz-Wiszniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
97
(55,43%)
Zdzisław Dariusz Wojnarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(44,57%)
Okręg 6
Sołectwo: Burszewo
Pokaż więcej
Stanisław Ochnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
54
(51,43%)
Monika Anna Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SZYMAŃSKIEJ
51
(48,57%)
Okręg 7
Sołectwo: Szymanowo, Surmówka
Pokaż więcej
Włodzimierz Łuciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
68
(50,00%)
Roman Warmiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(50,00%)
Okręg 8
Część Sołectwa Warpuny: ul. Wolności , Jeziorna, Robotnicza
Pokaż więcej
Justyna Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
106
(77,94%)
Adrian Patryk Cekała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(22,06%)
Okręg 9
Cześć Sołectwa Warpuny: ul. Młynowa , Żytnia, Ogrodowa, Kolonia Warpuny
Pokaż więcej
Cezary Andrzej Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
55
(57,29%)
Adam Rafał Woźniel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(42,71%)
Okręg 10
Sołectwo: Zyndaki
Pokaż więcej
Mirosława Barbara Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
55
(40,74%)
Władysław Szydlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(20,00%)
Monika Anna Adamelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI ADAMELAK
53
(39,26%)
Okręg 11
Sołectwo: Gizewo
Pokaż więcej
Sylwester Książkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
61
(53,51%)
Wiesława Juszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(46,49%)
Okręg 12
Sołectwo: Rozogi, Borowe, Borowski Las
Pokaż więcej
Sławomir Malewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
88
(47,83%)
Janina Łukaszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(52,17%)
Okręg 13
Sołectwo: Rybno
Pokaż więcej
Zygmunt Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
129
(86,58%)
Izabela Polonis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(13,42%)
Okręg 14
Sołectwo: Kozłowo
Pokaż więcej
Marian Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
46
(43,40%)
Marcin Krysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(56,60%)
Okręg 15
Sołectwo: Choszczewo, Jełmuń
Pokaż więcej
Manfred Zembowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MACIEJEWSKIEGO
89
(66,92%)
Andrzej Rudkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(33,08%)